Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van olyan tömegnövelő/fehérje...

Van olyan tömegnövelő/fehérje ami nem káros?

Figyelt kérdés

Úgy értem, nincs benne aspartam, se acesulfame-K.

Nézegettem énis de nemnagyon találtam, ha nincs az egyik, akkor a másik van benne. ha tudtok ilyenről segítsetek lécci fontos lenne.


2011. szept. 12. 22:33
1 2
 11/19 Offthewall ***** válasza:
De te nem értesz az egészhez semmit fogd már fel. Cáfold meg azt, amit írtam. Majd onnantól kezdjük, hogy akkor milyet keressünk neked amiben nincs édesítőszer....
2011. szept. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
jólvan nem érdekelsz, akkor ne segíts meg ne is írj
2011. szept. 13. 20:48
 13/19 TOMAtm ***** válasza:
100%
szerintem ezektől nem kell tartanod.vedd nyugodtan amelyik megtetszik.BSN pl nagyon finom bár nem a legolcsóbb.
2011. szept. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

ha valakinek az a mániája, hogy az ágya alatt szörny van, akkor úgysem fogod tudni lebeszélni erről..

én személy szerint nem értek egyet a mesterséges édesítőkkel, de minden esetre úgy vélem, tudatosan egészséges táplálkozás, megfelelő vitamin bevitel mellett a szervezetednek nem ez lesz a legnagyobb gondja. az meg, hogy megengedett határérték, és hogy annak is a 100-ad részét eszed meg, pont azt jelenti, hogy kiküszöbölöd az egészségkárosodás reális veszélyét!!

(és igen, hamarosan élelmiszermérnök.)

2011. szept. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
73%
szerintem erre a kérdésre főlősleges több választ pazarolni, látható, hogy a kedves kérdező egy hiszékeny balfácán...fölösleges vele vitatkozni, mert lesűllyedsz a szintjére és legyőz a rutinjával...
2011. szept. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 imi128 válasza:

Elég sajnálatos hogy ennyire szűk látókörű sok ember, sajnos sok esetben emiatt használhatatlan ez az oldal, engem is érdekelt volna édesítőszer mentes fehérje! Elég lett volna annyit írni hogy van-e ilyen. Felülvizsgálatok során bebizonyosodott hogy tényleg káros az aspartam !



A mellékhatásai: Látászavarok, szemfájdalom, fülcsengés, hallásgyengülés, epilepsziás görcsök, migrénes fejfájás, egyensúlyzavarok, memóriavesztés, állandó álmosság, végtagzsibbadás, részleges bénulás, remegés, depresszió, ingerlékenység, agresszió, álmatlanság, fóbiák, szapora szívverés, légzési nehézségek, hányinger, hasmenés, véres széklet, hasfájás, nyelési fájdalom, bőrviszketés, kiütések, asztma, herpesz, tályog, menstruációs zavarok, a haj elvékonyodása, hajhullás, hirtelen súlyvesztés, fokozatos súlygyarapodás, fájdalmas vizelés, túlzott szomjúság, bedagadt lábak (ödéma), visszafordíthatatlan agykárosodás, születési rendellenességek, gyomorfekély, izületi fájdalmak.

2012. jan. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Ha ennyire zavarnak azok a minimális szerek, akkor ezek szerint te kizárólag 100%-os bioterméket eszel mindenből. Ne ezen aggódj hogy mi van a fehérjében, nem fogsz belehalni, inkább gondolkozz el azon hogy más szemét ételekből mit viszel be a szervezetedbe (margarin, májkrém, péksütemény, még a sima kenyér is!)
2013. jan. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
jolvan menjél máshova osztani a csökevény eszedet.
2013. jan. 13. 20:23
 19/19 anonim válasza:
mert te vagy az okos...
2013. szept. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!