Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miylen sportot ajánlanátok...

Miylen sportot ajánlanátok nekem? Mit kellene csinálnom? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sajnos a napi teendők mellett nem igazán jut időm sportolni.

Reggel 7 től délutánig ülök egy helyben ,munkámból kifolyólag, utána pedig össze-vissza rohangálok a városban, mert vaterázom, és itt találkozom a vevőkkel.

igaz elég sokat gyaloglok, de ez nem érhet fel egy kiadós edzéssel. Mikor hazaérek, már alig van erőm arra hogy berakjak egy adag ruhát mosni, és hogy lefürögjek, esetleg elkészítsek valamiylen ételt. mire ezeket befejezem ott tartok, hogy este 9 , fél 10 van. Hogyan iktassam be a sportot a napjaimba? Mert sajnos 25 éves vagyok, és most kell elkezdenem edzeni, érzem. vékony vagyok, de a combom a fenekem ,és a hasam kicsit naribőrös hogyha úgy esi krá a fény és a fenekem nem a legkerekebb. és van egy kis kapaszkodóm is:D Szóval egyértelműen izmosodnom kellene. Ötletek?


2011. szept. 13. 07:29
 1/3 anonim válasza:

Hétköznaponként megcsinálhatnál egy 20 perces comb v fenék v hastornát Rubint Réka 2009-es dvd-jéről. Youtube-on vannak videók is. http://www.youtube.com/watch?v=F256MmfzkVY

Hétvégén,ha több időd van elmehetsz 20-30 percet futni a városba.

2011. szept. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Charlie James megmondja!

http://www.youtube.com/user/charliejames1975


ahogy nézegettem a videóit szerintem arra jutottam, hogy nőknek jó lehet, sőt egyes részei férfiaknak is. rengeteg videója van fenn, szemezgess belőle.

2011. szept. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
bodyrock TV, nem kicsit kemény! általános célú sajátsúlyos edzéseknek simán ez! RR stb. magyar fitness legenda elsunyhat.
2011. szept. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!