Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit érdemes kondiban csinálnom...

Mit érdemes kondiban csinálnom, nektek mi vált be?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok,jövőhéttől beiratkozok egy konditerembe.Elsősorban fogyni,majd pedig formásodni szeretnék.Tudom,hogy az ottani edző segíteni fog,de azért mégsem szeretnék teljesen tudatlanul beállítani. Nektek mi vált be,amivel szépen formásodtatok.

És tudom,hogy még nagyon fiatal vagyok hozzá,de a későbbiekben testépítő szeretnék lenni! :)


2011. nov. 4. 20:10
 1/8 anonim válasza:

[link]


ha ezeket átolvasod, tisztában leszel mindennel

jól tetted, hogy ezt a mozgásformát választottad, jó testet lehet vele kialakítani

2011. nov. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Olyan nem igazán létezik magában hogy formásodás, fogyás és izmosodás van. Mindkettővel formásabb (tónusosabb) leszel, mert vagy eltűnik rólad a zsír, vagy izmaid "nőnek" :D, ami ugye megadja a test formáját.


Ha fogyni szeretnél először, akkor kell egy szálkásító étrend 2g/tskg fehérjével és 2-3g/tskg szénhidráttal, emellé súlyzós és aerob edzés. A súlyzóst érdemes a teremben.


olvasd el az alapokat először (első linkelte).


amúgy írhatok üzenetet? :)

2011. nov. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok ! Nagyon szépen köszönöm a segítséget.Igazából azért szeretnék kondizni,mert ugy gondolom,hogy ha lehet,akkor tegyek valamit azért hogy hogyan nézek ki és hogy milyen életet élek :) Kedves utolsó,persze,írj nyugodtan :)
2011. nov. 4. 20:55
 4/8 anonim ***** válasza:

Úgy van ahogy előttem írták.


dilisnyuszi te lány vagy?

2011. nov. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Markus Rühl vagyok, csak ez a fedőnevem :)
2011. nov. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
huúhh tényleg :D akkor te vagy az egyik példaképem :D:D
2011. nov. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ennek örülök :D aztán vigyázzá a szádra fiam, mer legyintek egyet oszt elterülsz!!!!
2011. nov. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Bolondok :P :)
2011. nov. 5. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!