Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futógépet szeretnék vásárolni,...

Futógépet szeretnék vásárolni, lehetőleg 100ezer alatt. Mire kell hogy odafigyeljek a vásárlásnál? Mitől jó egy futógép?

Figyelt kérdés
Tudom,ha jót akarok akkor vegyek drágábbat,de arra sajnos nincs keretem... Esetleg típust tudtok e ajánlani?
2011. szept. 13. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:
[link] De ez sajnos motor nélküli!
2011. szept. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 °:Amigo:° ***** válasza:

Ne vegyél, mert nem fogod használni.

100ezer alatt nincs is használható. Vegyél kondibérletet egy jó terembe a közelben és ott találsz mindenféle gépet, amit hatékonyan ki tudsz használni.

Egy olyan futópad 2 millió körül van....

2011. szept. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Miért ne használnám?

Kondiba menni meg nincs időm. Az eddigi edzéseimet is kénytelen vagyok otthon este elvégezni,mert sehova nincs időm menni. Napi 60percet elliptikus trénerezek de már kicsit unom.


Amúgyis ebbe a kis városba meg nem hinném hogy 2milliós profi gépeket tartanának a konditeremben:)

2011. szept. 13. 16:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Amit linkeltem az megnzéted?!
2011. szept. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Néztem,köszi. De motorosat szeretnék,akár lehet használt is.
2011. szept. 13. 16:43
 6/7 A kérdező kommentje:

[link]


Ez milyen?

2011. szept. 13. 16:46
 7/7 A kérdező kommentje:

[link]


Vagy ez?

2011. szept. 13. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!