Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ettől fel tudok szedni néhány...

Ettől fel tudok szedni néhány kilót?

Figyelt kérdés

egy ilyen 5-10kg-ot szeretnék felszedni....ha veszek tömegnövelőt akkor attól meg tudok hízni(most nem feltétlen egyből 5-10kg-ra gondoltam hanem kevesebb is jó...nem akarok gyúrni egyenlőre elég lenne egy kicsit meghízni!


vagy ez hogy lehetséges?


2011. szept. 13. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy mennyire számít az egészséged. Zsír felszedéséhez tömegnövelő, minek? pénzkidobás. 1 kiló zsír +hoz 9000 kcal-al kell többet enned, szóval zabálj mindenféle hülyeséget, mindig legyen a szádban valami kis csipszecske vagy csokika vagy malacpörkölt vagy mákostészta vagy nemtudom... nem nehéz, csak nincs értelme. szerintem.
2011. szept. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ne gyúrjál b*zmeg vegyél tömegnövelőt semmi baj nincs ezzel ezt így kell csinálni! de minél többet vegyél a hatás kedvéért én a helyedben havi 100 ezreket áldoznék mindenféle tömegnövelőre de még úgysem garantált a hatás!
2011. szept. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 oyeacch ***** válasza:
100%
GYÖKÉÉÉÉÉRRRVAGYPÁSZMEEGG
2011. szept. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 bix ***** válasza:

egyelőre? mivan? zsírból nem lesz izom se most se a jövőben. felkaphatsz 10 kilót edzés nélkül ha össze vissza zabálsz mindent folyamat, de ha utána terembe jársz akkor ugyanúgy 0-ról indulsz csak van extra 10 kilód amennyivel többet kell diétáznod majd...


b@romság

2011. szept. 14. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
értem és ha mellette rendszeresen edzek étrenddel?
2011. szept. 14. 19:07
 6/7 bix ***** válasza:
a rendes étrendet össze kell állítani és be kell tartani... ipari mennyiségű szénhidrát és fehérje mellett van értelme táplálék kiegészítőzni, és még így is 10 kilót felkapni ha nem csak zsírt akarsz akkor simán lehet akár egy év is. a rendszeres edzés meg min 3 kőkemény edzés egy héten
2011. szept. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
értem és tudsz ajánlani ehhez vmilyen proteint vagy valamit?
2011. szept. 14. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!