Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nyáron felszeretnél szedni...

Nyáron felszeretnél szedni néhány kg izmot, várom az tanácsokat, ki mit javasol?

Figyelt kérdés

Nyáron felszeretnék szedni néhány kiló izmot, mivel jelenleg elég puhány vagyok (22/f)... Ennek az oka legfőképp az asztmam, néhány perc után kifulladok :S azon kívül magas a vérnyomásom


Kérdésem az, hogy ezek mellett mennyire lehet hatékonyan edzést végezni, először hány kg-val és mennyi ideig edzhetek? (181 75kg vagyok) Esetleg valami szert ajánlanátok az eredményesebb munka érdekében? Most nem illegális dolgokra gondolok, meg veszélyes tápszerekre. Mondjuk olyanra ami segít legyőzni az izomlázat ami kezdőknél gyakori, ami felszívja a tejsavat, és esetlegesen segít az izomnövekedésben is kismértékben


2011. jún. 6. 11:22
 1/6 A kérdező kommentje:

Na már a kérdést se tudom helyesen leírni :D

Elnézést, *felszeretnék szedni*

2011. jún. 6. 11:23
 2/6 anonim ***** válasza:

mark86


olvasd át:

[link]

ha lesz még ezek után is kérdés,írd ide.

2011. jún. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Dolgozz vágóhídon, ott sok hús van.
2011. jún. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
tipikus strandgyúrós... nem lesz ebből izom
2011. jún. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"felszívja a tejsavat"

Hardcore pro mutant szivacs gold extreme kapszula. Magába szívja a tejsav nagy részét, evvel kitolva a savasodás akár fél órával is.

2011. jún. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 TOMAtm ***** válasza:
1 vödör kreatin,egy 4 kilós brutal gainer(ha van ilyen kiszerelésben),doboz multivitamin,egy turmixgép,akaraterő,meg egy kondibérlet.ezt ajánlom kezdésnek.
2011. jún. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!