Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Shaker-embe belerohadt a...

A Shaker-embe belerohadt a fehérje valamit lehet tenni?

Figyelt kérdés

[link]

Egy ilyenem van megcsináltam a fehérjét átöblítettem vízzel majd mentem haza és otthagytam a shakert(van egy másik házunk ott van kialakítva a termem) és 2nap múlva mikor mentem beleszagoltam és olyan iszonyat büdös volt hogy legszívesebben kidobtam volna az ablakon. Itthon átmostam pure-al majd beáztattam de még azért mindig lehet érezni a szagot de már nem annyira. Valakivel történt már ilyen? És mit csinált? Vahy mit csinálhatnék?


2011. szept. 14. 19:54
 1/7 dirtboy ***** válasza:
mosd még át párszor,de nem drágák ezek újat is vehetsz
2011. szept. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű a válasz! Dobd ki és vegyél egy másikat, én múlt héten vettem és 280.- forint volt! Inkább adj ki érte egy kis pénzt, mint hogy valami bajod legyen tőle, ugyanis hiába mosod el normálisan, ki tudja mi marad benne.
2011. szept. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Tyler913 ***** válasza:
Nekem is sajnos gyakran bebudosodik.A megoldas az,hogy ontsd fel forro vizzel,es csorgasd bele a mosogatoszert,majd hagyd ugy egy ejszakara.Reggelre elmulik a szag.
2011. szept. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

oké köszi a válaszokat!

Veszek akkor egy újjat. Ha azt mindig használat után itthon elmosom fertőtlenítővel akkor már nem lesz ilyen problémám igaz?

2011. szept. 14. 20:38
 5/7 A kérdező kommentje:
nah az ucsó válaszolót nemláttam de kipróbálom először akkor azt köszi!
2011. szept. 14. 20:42
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

ami fehérje belerohadt, az

nagy vízaktivitású, tápanyagokkal teli, emésztőenzimmel ellátott bio táptalaj. láttál már állatot elrohadni? na ez annál elvileg jóval gyorsabb folyamat.

2011. szept. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 oyeacch ***** válasza:
100%
ECET! Este fogsz egy fatekat, amibe pont belefér a shaker szétszedve, ezt a fazekat teleteszed forró vízzel, majd dobsz belé 1-2 deci ecetet. bele a shaker, majd a fazéknál egyel kisebb födővel a víz alá nyomod. Büdösség elmúlik, és minden megpusztul ami benne volt.
2011. szept. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!