Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha kondizok tényleg kisebb...

Ha kondizok tényleg kisebb lesz a mellem? (lány vagyok)

Figyelt kérdés

Tudom hogy nem fog nőni, de azzal riogatnak hogy ha megyek gyúrni akkor nem lesz semmi mellem , mert az tűnik először mert az ugye zsír...Ez tényleg igaz?Vagy ahhoz h a mellem ez bekövetkezzen túlzásba kell esni?


20L


2011. szept. 14. 21:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

O_o

logikusan végiggondolva mi köze a kettőnek egymáshoz?


na, normális válasz...

kondizás - izmosítás miatt előnyös, hisz erre alkalmas gépek vannak (plusz futópad, ami nem)

izmosításhoz tömeget növelsz, tehát valamilyen mértékben hízol is, zsírba. --> nem én írtam, ha zsír a melled, akkor az legfeljebb növekedhet, de nem fogy. ráadásul alatta növekszik az izmod, akkor még látványosabb lesz..

utána leszálkásítasz, de akkor is csak az adott testzsír%-hoz tartozó genetikailag "meghatározott" mellméreted jön vissza, de már a mell izmodra, tehát így is nagyobb lesz optikailag, mint eleinte.

2011. szept. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 bix ***** válasza:
ez azért van mert a női versenyzőkből indul ki mindenki. azok extrém alacsony tzs%-ra mennek le, így tényleg eltűnik a mellük szilikon nélkül teljesen... de nézz meg egy jobb fitness edzőt pl. lapos has, definiált izomzat, mégis van mellük. ha nem diétázod magad extrém szintre szálkásításkor akkor marad melled, tény hogy kisebb lehet akár, vagy nem, ez már genetika függvénye
2011. szept. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

nos, én is fitnessezek és ahhoz h versenyeken tudjak indulni elkell járnom gyúrni.Tehát nincs túlsúlyom , csak szeretnék izmosodni :)

(aki írta a mailt annak köszönöm :)


Úgy tervezem h kb ennyire legyek izmos: [link]

(bár ahogy elnézem ennek is szilikonmelle van...)

2011. szept. 14. 21:56
 4/17 anonim ***** válasza:
a képen a szilikonmell nem biztos, de a photoshop igen.. mondjuk nagyon szép alak.
2011. szept. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
vagy pushup és photoshop.
2011. szept. 15. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Vagy mindhárom egyszerre. :)


Amúgy nem tudom, minek hogy "kéne" lennie, csak azt tudom mondani, h nekem nem lett kisebb tőle.

2011. szept. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 bix ***** válasza:
jó nekem meg nőtt is, bár én pasi vagyok:) a képen tuttttti szilikon van legtöbb, talán kicsit lemaradva a ps és a pushup:D egyébként tényleg nem rossz csaj, de azért hosszútávra nem kéne
2011. szept. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
bix, mérnem?
2011. szept. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

szerintem vagy a felszínességre gondolt, vagy rossz tapasztalat..

amúgy szerintem pl. aki elég intelligens, hogy rendes étrendet és edzést követni tudjon, az lehet már ezért is esélyes, hogy érdekes legyen.. persze ez még nem jelent semmit, hosszú távra, csak egy dolog..

2011. szept. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

én nem tudhatom mire gondolt, csak kíváncsiságból kérdeztem.


amúgy ilyenkor itt? hogyhogy? :D

2011. szept. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!