Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha így kondizok az jó?

Ha így kondizok az jó?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok

Barátommal úgy szoktuk hogy hétfő szerda péntek és minden nap kar illetve mell izmokra toljuk, emelett fehérjeport szedünk. Ez így hatásos? (otthon a láb)


2011. okt. 26. 20:59
1 2
 1/16 dirtboy ***** válasza:
100%

nem,totál szar ha röviden jellemzem


jó olvasást: [link]


ezen az oldalon találtok étrendet is meg kezdő edzéstervet is.

2011. okt. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
nagyon rossz.
2011. okt. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Zakathol ***** válasza:
49%

16 éves diszkóban, minden hétvégén seggrészegen vonagló gyökereknek tökéletes.... Aki valamit is el akar érni testépítés címszó alatt annak meg nem.

Az előttem linkelt cikkel kezdd, a fehérjeport meg nem szeded, hanem iszod, de te ezzel a hozzáállással még azzal is jobban járnál, ha kibsznád a disznóknak...

2011. okt. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ne hallgass rájuk! Hatásos!!! Napi 3x igyad a a tápot és kenjétek bicóra meg mellre...hajrá! (egy kis fuksz nem árt)
2011. okt. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
11%

Ja, ezaz, nem értem mi bajuk ezzel egyeseknek. irigykednek, chhhhh... nem szép dolog.

Nyomjad csak!!!! :)

2011. okt. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nyomjad csak, azaz :D És aztán a 0 hát, váll és hasizommal annyira szexi leszel hogy mindenki dögleni fog utánad ;) és pláne nagyon egészséges hogy egymást követő két edzésen ugyanarra a területre, sőt, ugyanarra az izomcsoportra, és még ugyanazt az izmot is eddzed... de azért csináld csak ;) Biztos remek lesz.
2011. okt. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
:DDDD
2011. okt. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Eddzetek heti 5 alkalommal! Minden nap tolhatjátok a mell+bicepsz kombót, emellé benyomtok fél kiló fehérjeport+6 szelet twix csokit edzés előtt, mert attól szuper erősek és gyorsak lesztek majd edzés után otthon 3 lekvárosbuktát
2011. okt. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

szerintem elég rendesen leírtam, hogy mit csinálok, nem tudom mi a ****t kell beszólni, elvileg itt kérdéseket lehet feltenni, és nem azért teszem fel hogy beszóljatok hogy ilyen hülye vagy meg olyan hülye vagy, el lehet mondani normális hangnemben is

tehát nem jó ezt akartátok páran kifejezni (van akinek nem sikerült), viszont ha heti 1 edzés megy az izmokra, akkor ahogy én látom kevesebbet lehet elérni mint ha minden másnap tolnánk rá, ez így helyes?

2011. okt. 27. 17:55
 10/16 A kérdező kommentje:
meg mi az hogy ilyen hozzáállással?
2011. okt. 27. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!