Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit sportolhatnék versenyszerű...

Mit sportolhatnék versenyszerűen 17 évesen?

Figyelt kérdés

eddig hip-hop-ot táncoltam de nem annyira jött be.Valami egészen mást szeretnék de nem tudom hogy ennyi évesen mit lehetne versenyszerűen

17/L


2011. aug. 18. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj vissza táncolni :D am. igazság szerint ezt nem más fogja megmondani vagy ha igen nem fogsz meg maradni , mert nem te szeretnéd hanem más szeretné hogy csináld most mondhatom ,hogy küzdő sport meg mivel táncoltál a ritmus érzéked pl kb minden box típusba jól jön (ez az egyik ok hogy sokat ugráló köteleznek ) akkor is ha ez neked nem jön ,be első negatív élménynél abba hagyod , mondjuk ha kiütnek az elég szar :D
2011. aug. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Basszus most nézem lány vagy akkor a box pláne rossz példa volt mondjuk (nem tudom helyesen leírni bocs ) Capoeira az nagyon vonzóvá neveli a csaj alakját és ugyebár az lényegébe két részre oszlik tánc és harcművészet asszem olyan egy év után lehet csak harcművészet addig csak táncikáltok ,de sose jártam nekem nem jön ber neked bejön ,de mint mondtam , így hogy most monduk neked valamit az rövid tartalmú mert azt lehet sokáig csinálni amit szeretsz nem csak mondanak neked .
2011. aug. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
én csak tippeket szerettem volna:D...
2011. aug. 18. 19:49
 4/4 anonim válasza:
Lovagolj! sosem késő elkezdeni, vannak versenyek és az érzés leírhatatlan :)
2012. aug. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!