Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha a fogyás diéta kérdése...

Fromjezus kérdése:

Ha a fogyás diéta kérdése miért van annyi fogyasztótermék a piacon?

Figyelt kérdés
Már egy ideje foglalkoztat minek szednek pl. L-Carnitin-t vagy zöldtea kivonatot ha úgyis a kaja számít? Csak reklám fogás az egész?
2011. szept. 19. 20:40
 1/10 dirtboy ***** válasza:

azért mert segíthet hogy a fogyis diéta még hatékonyabb legyen,önmagukban kevés de fogyis diéta mellé jók.

a tv-s szarok meg átverés,és általában direkt nem is mondják hogy fogyis diéta is kéne nem csak azt iszogatni és mérni a centiket.

2011. szept. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Általában 2 oka van hogy ezeket a táp kieget szedik. 1ik, hogy ezek segítenek az izomveszteség elkerülése érdekében.

2. ok pedig, hogy a szigorú diéta alatt a minimális ch, mellett nehéz kemény edzéseket csinálni, és ebben nagy segítséget nyújthatnak.

2011. szept. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 *Glissade* ***** válasza:

Több dolog miatt is.


1. Mert valamiből meg kell élni, és ha elhiteted az egész világgal, hogy a te szered a legjobb, akkor akár még híres is lehetsz nem csak gazdag.

Nagyon sokan lusták az életükön változtatni, sokkal könnyebb egy ilyen azonnali hatást igérő csodaszer után nyúlni, hátha beválik alapon...

Ami álltalában be is fog válni(mert a drasztikus kalória csökkenésre a szervezet reagál), fogsz tőle fogyni, csak épp nem abból amiből szeretnél(hanem nagyrészt izomból):D

Ezek közül mind egytől -egyik csak reklám fogás.


2. Van olyan szer ugyan közölük ami elméletben hatásos, de a siker nem ezen fog múlni.

Van olyan ami kiegészítésnek talán jó lehet... de ennyi...

2011. szept. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azért, mert a sok dagadék túl lusta ahhoz, hogy rendesen sportoljon és diétázzon, de elég hülye ahhoz, hogy megvegye az ilyen sz*rokat.
2011. szept. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Diéta mellé minek? Ha fogysz a diétától fogysz. Ha valóban zsírt bont akkor meg nem kell a diéta..


Lehet én vagyok a hülye!!! De, én úgy tudom aminosavakat kell szedni, ha az izomvesztés elkerülésére, mivel a zsírégetőknek más és más az összetétele így nem hinném hogy kijelenthető hogy azok védik az izmokat.

2011. szept. 19. 21:01
 6/10 dirtboy ***** válasza:

te most izom végelemről beszélsz arra igen aminosavak jók.

én zsírégetőről beszéltem hogy ad egy kis pluszt a hatékonyabb zsírégetéshez diéta mellet./nem sokat de ad/

és igen a fogyis diétol fogysz de a zsírégető egy irinyó pirinyót meg tudja neked gyorsítani és pl. az l-karnitin ad erőt is hozzá.

2011. szept. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem próbáltam még egyiket sem ,de úgy érzem nem veszítettem vele sokat. Inkább növelek az aminosavon ha majd tavasszal arra kerül a sor. Most hogy icipicit segít arra nincs kedvem 5-10 ezreket kidobni. Persze profi szinten más a hozzáálás értem én. Köszi a válaszokat!

Van még egy kérdésem mindjárt kiírom!

2011. szept. 19. 21:25
 8/10 bix ***** válasza:

nah hé álljon már meg a tömegverekedés.


lcarnitin: alapvetően jelen van a szervezetedben mivel az aktivált zsírsavak szállításában játszik elég fontos szerepet. a probléma ott van hogy a mennyisége erősen korlátozott.


kulcsszó: aktivált zsírsav. ez magától nem jön létre, ehhez edzeni kell. ha megvan az energia hiány és a szervezet zsírhoz nyúl akkor az lcarni egy kicsit ki tudja tolni az aktivált zsírsavak szállításának mennyiségét, ergo maximalizálhatod a szervezeted által állított korlátot a fogyásban. de ez csak akkor hat ha az a szűk keresztmetszet, tehát vagy egy jó diétád és mellé masszív edzésed, csak nincs megfelelő mennyiségű lcarni a szervezetben. minden más esetben haszontalan.


zöldtea: felhypolták hogy fogyaszt meg zsírt éget. igazából egyik se. 3 évvel ezelőtt csak a poén kedvéért a tavaszi diétámat kiegészítettem vele, mert épp kaptam cimboráktól szülinapra hogy azt olvasták hogy ez jó. elég jó naplóm van kajáról és edzésről is, ahogy a súlyom is le van könyvelve, megsúgom hibahatáron belül volt a fogyásom a sima natúr diéta és mozgás semmi kiegészítővel körrel. nem ad semmit hozzá semmihez, nincs olyan hatóanyag ami bárhol beleszólna a zsír bontásába, szállításába vagy felhasználásába. talán a koffein ami adhat egy kis edzésplusszt ha nincs tolerancia de ennyi...


van egy rakat más kamu cucc ami üzletileg jó, mert egy túlsúlyos nőnek bármit eladsz kb, legalábbis a legtöbbnek ha azt írod rá hogy könnyen gyorsan és tartósan. nem kell változtatni csakvedd meg edd meg és modell leszel... ugyanmár.


aztán van pár egész hatékony gyógyszer jellegű készítmény amit itthon nem igazán lehet beszerezni és az igazán frankókat még külföldön is alig alig, nah azok hatnak de hozzátenném hogy annak a kockázata is olyan... aki nem ért hozzá, nem tudja mit csinál simán a kórházba vagy a temetőbe is kerülhet lazán.

2011. szept. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kicsit hasonlít a dolog a szteroidos kérdésekhez. Sok embernek büdös a munka.
2011. szept. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Akkor tegyünk tisztába a dolgokat... A zsírégetőt azért találták ki, mert segíti a zsír égetését. Ha van rajtad 30 kg izom és 5 kg zsír de versenyre készülsz, akkor nem engedheted meg, hogy 1 kg izmot veszíts 2 kg zsír mellett és ebben a zsírégető segít, mert több zsír fog égni ugyanakkora izomveszteséggel. És igen ehhez önnek még a bcaa, aminosavak stb...

L carnitin egy természetes anyag, mely a zsír égetését elősegíti ( nem kell 1 órát futnod ugyanannyi zsír égetéséhez hanem elég csak 50 percet ). Emellett mint írtam aki mondjuk napi 100 g cht eszik és 80-100 kiló annak az edzésekre semmi ereje nincs. Ehhez ad egy kis pluszt például az carnitin... De könyörgöm ne kezdjenek itt okostojások írogatni hogy azok szedik akiknek büdös a munka és egyéb rohadt nagy fa*ságokat... Mert ennyi erőből az összes táplálékkiegészítőt azért szedik mert büdös a munka. Inkább egyél napi 2 kg húst mint hogy megigyál 1 turmixot és csak 1,5 kg keljen legyürni...

2011. szept. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!