Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Volna egy két kérdésem a...

Volna egy két kérdésem a tömegnövelő étrendhez!?

Figyelt kérdés

A shop.builder.hu étrendjeit nézegettem, és lenne egy-két kérdésem:

1. Csirkemell látom, hogy elengedhetetlen, ezt milyen módon kell elkészíteni, illetve, hogy muszáj-e mindig csibmellet enni, vagy esetleg a comb is megfelel?

2. Mit javasoltok innivalónak?

3. Táplálék-kiegészítőket (pl. BSN True Mass) még e mellé a sok kaja mellé szedik?


Köszi


2011. szept. 21. 12:27
 1/6 anonim válasza:

A csirkemell alacsonyabb zsírtartalmú, mint a comb

Inni: víz

2011. szept. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 De Puta Madre ***** válasza:
Csirkecomb is jó, főleg tömegeléshez. Mindegy, hogy hogyan készíted, a hús hús marad. Ha tömegelsz, akkor még az is mindegy, hogy panírozod, vagy natúr sütöd. Inni vizet ajánlott. Táplálékkiegészítő akkor szükséges, ha nem elég amit eszel. Lehet ez akár vitamin, akár fehérje. fehérje edzés után az alap, az kell. Vitamin meg úgy van, hogy annyit másból nem tudsz bevinni. Tömegnövelő meg akkor kell, ha már nem tudsz annyit enni, hogy meginduljon a növekedés, de kezdőként elégnek kell lennie a kajának is.
2011. szept. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 oyeacch ***** válasza:

Mindennek csak a csöcsit ajánlom, mert

1:


Alig jössz ki jobban/nem jössz ki jobban, mintha mellfilét vennél.


A comb fehérjetartalma 20g, mellé 24


A combot olyan könnyű megunni, hogy az kegyetlen. Beokádok, ha rá gondolok akkor is. Zsíros szar. Disznónak vannak olyan részei, amik kevésbé zsírosak.


Ha már comb akkor csak a felső, az fasza.



Persze, ha neked jó a comb akkor nyesd. Többször is van leszállítva, mint a mell. Nem azért buzdítlak mell vevésére, mert újgazdagf*szg*ci vagyok, hanem mert egyszerűen sokszor jobban megéri.

2011. szept. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a válaszokat.


Még egy apróság, most néztem ropi evés közben a csomagolását, és ku**ára meglepődtem, hogy 100g-ban 10,8 g fehérje, 76,7 g szénhidrát, és 6,6 g zsír van.

Ez elég fura, nem? Mármint, hogy több ch van benne, mint a rizsben..

2011. szept. 21. 20:13
 5/6 oyeacch ***** válasza:
Tészta, ch. Mi ebben a furcsa? Nem a rizs az überszénhidrát.
2011. szept. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké, köszi, de nem vagyok azért annyira otthon az összetevőkben.
2011. szept. 21. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!