Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért nincs izomlázam?

Miért nincs izomlázam?

Figyelt kérdés

Múlt csütörtökön voltam az első vibrotraining órámon, mindenki azt mondta 3 napig alig tudott utána mozdulni. Nekem nem volt ilyen bajom, másnap mentem is a következő órára.

Ici-pici izomlázam volt csak, nem olyan mozdulni se bírokos.

Pedig nem vagyok egy izomkolosszus, sőt. 169 cm 71 kg, el tudjátok képzelni milyen zsíros vagyok...

Pedig szerintem minden feladatot helyesen hajtok végre.

Szerintetek mi az oka?


2011. szept. 24. 08:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Annyit tudok mondani hogy a szuperemberek című sorozatban volt egy olyan aki képes volt bármennyit futni oda vissza és nem volt izom láza, azért mert a szervezete feldolgozta a tejsavat.
2011. szept. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 TOMAtm ***** válasza:
jó az oxigénellátásod és a vérkeringésed.örülj neki.
2011. szept. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mert a vibro training egy nagy hanta. Olyan, mint a speedfitness és társai. Apa 2 évig használta napi rendszerességgel ezeket a rezgős, rázós öveket a hasa eltüntetésére, emellett járt ilyen órákra is, mint speed fitness, vibro training és társai és semmi. Mellette még pure testépítést is nyomott heti 3* konditeremben.

Aztán egyszer egy teremváltásnál észrevett egy áthúzó gépet. Odament csinálta, tetszett neki. Másnap izomláza volt a hasába. Aztán elkezdett 5*20 hasprést csinálni és majd behugyozott másnap. Szóval ennyit ért az a 2 éves öves, elektromos, rázós kurzus. Nevetséges.

Volt, mikor lépcsőző gépezett hetente 3* negyed órát és fogyott 6 kilót egy hónap alatt ugyan azzal a semmilyen rendszertelen étrenddel. Azóta nem lépcsőzik, mert nem bírta az egoja, hogy könnyebb lett, mint én:D

2011. szept. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én nem tudom, apukád milyen vibro training re járt, DE én keményen izzadok közben, elfáradok közben, van olyan, hogy meg kell állnom pihennem, mert úgy érzem nem bírják az izmaim.

A rázós övek persze, hogy nem érnek semmit. Azt viszont megint nem tudom elhinni, hogy heti 3szor 15 perc mozgástól valaki egy hónap alatt 6kg-t fogyjon.

Nekem ez a jó vérkeringéses, oxigénellátásos magyarázat jobban tetszik :) Mert ugye az változik is az ember élete során és nyilván volt már életemben nagyon durva izomlázam.

A vibro viszont javítja a vérkeringést is (állítólag, szóval valsz. ez is közrejátszik.

2011. szept. 24. 15:05
 5/6 kakao01 ***** válasza:
alibizel
2011. szept. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez az oxigénellátásos elmélet egyébként nem hiszem,hogy helytálló, mert az izomlázat nem a tejsav okozza.
2011. szept. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!