Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gyors hatásos izom növelés...

Gyors hatásos izom növelés érdekelne?

Figyelt kérdés

13 éves vok elég vékony vagyok úgyh elkezdenék kondizni.

van a suliba külön kondi terem.

vmi gyors módszer van amivel meg gyorsithatnám az izom növekedést?

tömegnövelő segítene?

köszönöm a válaszokat.13f


2011. szept. 25. 09:59
 1/5 dirtboy ***** válasza:

/Gyors hatásos izom növelés érdekelne/


engem is érdekelne,jó lenne ha már létezne ilyen, szerintem minden embert érdekelné.

én azt mondom találd fel és akkor nem csak izmos leszel gyorsan hanem gazdag is.

2011. szept. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A tömegnövelő ugyan olyan mintha ételt ennél (pl rizs + csirke), por formájában. Szval nem segítene, csak kiegészítené az étrendedet.
2011. szept. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Takumi ***** válasza:
Miért nem oviban kezdted? Már lenne eredménye.
2011. szept. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
egy összeszedett és betartott étrend az baromi sokat segítene. testsúlykilogrammonként 2g fehérje és 5g szénhidrát. ha nem tudod ezt tartani akkor lehet tápkieget használni, de ha most kezdel edzeni, akkor egy évig nőnöd kell kieg nélkül is.
2011. szept. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 -adolf- válasza:
13 évese ne akarjál izmot növelni főként nem kondi termi spot ágban menj ki a játszótérre és tornázzál!!! majd ha betöltöd a 18at nemis biztos hogy gyúrni akarsz majd .
2012. jún. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!