Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tanuljak meg verekedni?

Hogyan tanuljak meg verekedni?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék semmilyen "mester"-hez járni, csak otthon tanulni. 180cm 80kg. Lehetoleg ne túl keményen, mert általában azért nem verekszem, mert félek, hogy megolok valakit.
2011. szept. 25. 21:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%

"félek, hogy megölök valakit" lol :DDD


Megölni valakit komoly edzésmúlttal is igencsak nehéz, te maximum leszájkaratézol valakit, de semmi több. :D


Tudod, az az igazság, hogy az emberek nem hülyék. Nem azért járnak edzésekre, "mesterekhez", mert balf.szok, hogy otthon megtanulják. Szakértő, és edzőpartner nélkül nem fogsz tudni semmit sem helyesen megtanulni.

2011. szept. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
FOGJ A KEZEDBE SÚLYZOKAT MAJD AZOKKAL BOXOLGASS A LEVEGŐBE! A RÚGÁSOKAT IS GYAKOROLD. DE ELŐTTE JÓL NYUJSD MEG. MAJD KINT A CEMENTES SÁKOKAT KEZD EL RÚGDOSNI TELJESEN CSUPASZ LÁBBAL, DE HA KELL EDZŐ PARTNER CSAK SZÓLJ
2011. szept. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%

Mindenképpen edzésen.

Főleg ha ilyen téves önismerettel,gyerekes nézőponttal rendelkezel.

2011. szept. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
80%

félek, hogy megölök valakit


nyugi, nem lesz ekkora sikerélményed...

2011. szept. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Félreértetek... részt vettem egy katonai kiképzotáborban, ott meg kissé megijesztett mire is vagyok képes. De remélem nektek van igazatok, és kossz az értelmes válaszokat.
2011. szept. 26. 07:14
 6/21 anonim ***** válasza:
19%
2011. szept. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Picard kapitány már a fejét fogja..

ha az ember félne magától, én rászoknék a menekülésre.. ha ha ha ...

miért félsz hogy megölsz valakit? nem kell harcolni, akkor nem ölsz meg senkit. :)

2011. szept. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Ha voltál katonai képzésen (remélem ez alatt nem egy kraw maga nyári tábort értesz) akkor gyakorlatilag már tudsz embert ölni. A harcművészet/küzdősport edzéseken egy jó mester mellet megtanulod kontrollálni magad.

Szerinted miről szól a harcművész filozófia?

2011. szept. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Facepalm =) Amugy a kraw magarol most olvastam eloszor.
2011. szept. 26. 21:40
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
akkor tárulkozz ki, mi a leghalálosabb képzés, csak mert mi témában érintettek jogot formálunk eme tudásra, amennyiben ezt megosztanád.
2011. szept. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!