Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám a karom belső...

Hogyan tudnám a karom belső felét növelni?

Figyelt kérdés
olyan rossz azt látni, hogy kívülről, elölről és hátulról ki van gyúrva, belül meg nincs semmi...
2011. szept. 29. 16:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem igazán értelek...

A bicepszed, és tricepszed formáján nem tudsz változtatni, olyan amilyen. Max ha még tömegesebb lesz, akkor jobban fog mutatni.

2011. szept. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de nem úgy értem...a karom 3 oldalán megvan: bicepsz, tricepsz meg a külső oldal...csak a bicepsz befeszítéskor olyan vékonynak tűnik..
2011. szept. 29. 16:53
 3/7 dirtboy ***** válasza:

tanulj anatómiát hogy ne beszélj ilyen hülyeséget és hogy más is megértse hogy miről beszélsz.


karod három oldala,hol születtél te Hirosimában?

2011. szept. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ti is okosak vagytok, de vizuálisan nem bírjátok elképzelni hogy miről beszélek. ugy mutatni kell hogy 4 oldal, mint elsőben...és még én vagyok hülye
2011. szept. 30. 05:56
 5/7 dirtboy ***** válasza:

nem mi vagyunk a hülyék hanem te,nem bírod normálisan elmondani hogy miről beszélsz, csak oldalakat beszélsz,írd le az ki baszott izmod nevét amivel nem vagy megelégedve,bicepsz,vagy tricicepsz gond lesz de írd le hogy melyik fej mert tricepsznek is van 3 feje a bicepsznek meg 2.

bár az előbbi írásod után nem hiszem hogy segítek.

2011. szept. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nos, mikor egyenesen, vigyázzban állsz, a kezed magad mellet van. elől a bicepsz, hátul a tricepsz...én meg arról a felületről beszélek, ami az oldaladhoz simul. így tudom még elmondani
2011. okt. 1. 19:07
 7/7 dirtboy ***** válasza:
ott nincs más izom mint a bicepsz és a tricepsz belső feje,más nincs. ha nagy lesz a bicepszed és a tricepszed akkor az is jól fog kinézni.ennyi
2011. okt. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!