Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról ha...

Mi a véleményetek arról ha táplálék kiegészitésként virágport is fogyasztok? Ki használja még ezt?

Figyelt kérdés
azt tudom róla hogy erősitt és még a sziv izmott is ,én már elég rég fogyasztom és amióta elkezdtem edzeni arra lennék kiváncsi hogy másoknak milyenek a tapasztalatai vele kapcsolatban?
2011. szept. 29. 16:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%

A virágpor a legjobb tápkieg. Az IFBB már fontolgatja, hogy tiltólistára teszi, hiszen ahogy írtad valóban rendkívül anabolikus hatású, és jótékonyan hat a kardiovaszkuláris rendszerre. Kevesen tudják, de az idei Mr. Olympia, Phil Heath szervezetében rendkívüli mennyiséget mértek.



/ röviden: hülye vagy. /

2011. szept. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én még nem hallottam virágpor evésről mint táplálék kiegészítő...
2011. szept. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 clint ***** válasza:
46%

ha tavaly leoltottak akkor most szted nem fognak??

itt van a kérdés tavalyról.

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..

hihetetlen hogy egy év alatt még mindig hülyeség a virágporfogyasztást és a testépítést egy lapon emlegetni.

2011. szept. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
???
2011. szept. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
kösz szépen a válaszokat csak érdekelt hogy ki mit gondol róla , én azt tudom hogy kigyógyitot egy elég komoly máj gyulladásból még régen hiába volt ki irva gyógyszer rá szart sem ért . és amióta fogyasztom mondhatom hogy az immunrendszerem is erősebb és a szivem könyékén se fáj ha futok mint régen , nos én nem vagyok allergiás rá csak azokra veszélyes akik allergiásak valamire .nekem jót tett velem .
2011. szept. 29. 19:55
 6/11 anonim ***** válasza:
30%

Csoda hogy még nem vényköteles, mint a legújabb csodagyógyszer. :D Nem akarlak elkeseríteni, de kizárt, hogy a virágpor bármi jelentős javulást okozna, vagy véletlen egybeesés ez a javulás, amibe utólag belemagyaráztad, hogy a virágpor miatt történt, vagy remek placebo volt.


Én már csak azt nem értem, hogy miért teszel fel kérdést, ha te úgyis meg vagy győződve, hogy rendkívül jótékony.

A véleményemet kérdezted, és az az, hogy szart sem ér.

2011. szept. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Most miért, a méhek is azt tolják:D
2011. szept. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
és még annyi róla hogy én nem a tavalyi kérdező vagyok . és azt nem értem hogy már annyit olvastam róla minek nem irják hogy veszélyes olvassátok el:www.bee-pollen-health.com/bee-pollen-and-cancer.php?wtsLang=hu
2011. szept. 29. 20:14
 9/11 A kérdező kommentje:
csak kiváncsi voltam a véleményetekre . nem véletlen volt mert orvosnál is voltam vele és igen emiatt javult nem csak én találtam ki , vagy csak véletlen volt ez .
2011. szept. 29. 20:20
 10/11 anonim ***** válasza:

meg lehet nézni milyen vegyületeket tartalmaz.

lehet gyulladás csökkentő. Forevernek van virágpor tabija. bas.zott drága. szerintem a maradékot megeszem még, oszt amíg gazdag nem leszek, cső.

2011. szept. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!