Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tömegnövelésre táplálékkiegész...

Tömegnövelésre táplálékkiegészítő helyett bébitápszerrel próbálkozott már valaki? Milyen eredménnyel?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy talán nem olyan "műanyag" és még olcsóbb is. Mi lenne ,ha tej+ banán + bébitápszer turmixot innék a drága tömegnövelő porok helyett?
2011. ápr. 18. 11:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
XDDD Nálad valami nagy bajok vannak. [link] ajánlom ezt átolvasni!
2011. ápr. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Én olvastam róla, hogy sok ember megpróbálja ezt a módszert, egyszer meg is kérdeztem egy testépítőt, hogy mit szól ehhez, ő azt mondta, hogy ez hatalmas butaság, a bébitápszert nem testépítésre találták ki. Pont ezért vannak tömegnövelők, és hasonló táplálékkiegészítők! Amúgy nem feltétlenül méregdrágák ezek a dolgok, de ha valakinek fontos a testépítés, akkor rá áldoz még +1-2 ezer forintot a dologra.
2011. ápr. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Másik vélemény? Valaki próbálta már?

Csak azért kérdezem, mert olyat is hallottam már, hogy valaki bolti tejporral próbálkozott.

Amúgy nem versenyszerűen akarok "testet építeni", csak hízni szeretnék.

2011. ápr. 18. 11:18
 4/18 anonim ***** válasza:
Ha hízni szeretnél akkor napi 10 zsíroskenyér,sok csoki,cukros üditők,tv előtti nassolások!Tuti módszer,hajrá:)
2011. ápr. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Másodiknak köszi a választ. Persze, tudom, hogy nem arra találták ki a bébitápszert. És biztos, hogy tökéletesen nem is helyettesíti az étrendkiegészítőt, de talán mégis jobb, mint a semmi.
2011. ápr. 18. 11:24
 6/18 A kérdező kommentje:

Utolsónak köszi. Amúgy pont az a bajom, hogy az édességet utálom, a zsírosat meg nem bírja az epém.

Persze azért edzek is mellé, nem csak hájat szeretnék.

2011. ápr. 18. 11:25
 7/18 anonim ***** válasza:
46%
Akkor kezdjünk elemezni:tej=0g felszívódású fehérje a telített zsír miatt szóval mehet a kismacskának,banán=fruktóz-az izom nem használja szóval csak zsírba mehet,a bébitápszert nem testépítőknek találták fel,hanem kisgyerekeknek,te az vagy?Akkor nyomassad. [link] a tömegnövelő itt kezdődik.heti 3 edzéssel elég 5 hónapig. Sokkal jobban kijössz,mintha ezeket a sz@rokat ennéd.
2011. ápr. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Amúgy k@rvajó neked,hogy az édességet utálod!:D Engem kísértésbe hoz,pedig nem kéne ennem.
2011. ápr. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

a tej/banán/bébitápszer az aztán olcsó megoldás!!

a whey gainer ár érték arányban az egyik legjobb,és még fel is szívódik! tökmindegy milyen testet szeretnél,

suzuki swiftbe is benzin kell meg dodge ram-ba is!

2011. ápr. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
ennyi!
2011. ápr. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!