Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy tudnék gyorsan 5 kg...

Hogy tudnék gyorsan 5 kg ledobni 1 hét alatt?

Figyelt kérdés
2011. okt. 5. 16:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
37%
Fogsz egy 5 kilós súlyzót kisétálsz vele az erkélyre és határozottan földhöz vágod.
2011. okt. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
juj köszönöm az értelmes hozzászólást a tudásod biztos meghaladja egy halét ;) így tovább :D
2011. okt. 5. 17:00
 3/14 anonim válasza:
1hét alatt 5 kg...szerintem sehogy. 1 hét nagyon kevés erre.
2011. okt. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
igazából kaja meg minden rendben van csak vasárnap meccsem lesz és a 85 kg az sok legalább 80-ra kell lemennem
2011. okt. 5. 17:04
 5/14 dirtboy ***** válasza:

nagyadag hashajtó,satisfactor,ne igyál szinte semmit viszont szaunázz mellé sokat és szólj a hozzád tartozóidnak hogy intézzék a temetést.

más módja még esetleg ha levágod a lábad.

1 hét alatt 1 kilónál többet nem szabadna fogyni és nem is tudsz ha egészségesen csinálod a fogyást.

2011. okt. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%
A tudásommal nincs semmi baj a tiéddel a kérdésed alapján viszont elég nagy van. (Egy marék lisztnek például több esze van nálad)
2011. okt. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
egyél nagyon minimálisat, szaunázz sokat. én múltkor wellnessben voltam egész nap úszkáltam és szaunáztam és kifelé jövet 2 kilóval kevesebb voltam.nem ettem semmit csak ittam aznap.
2011. okt. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Hallod igazad van főnök ekkora égi nyomorékot nem látott a világ :) na mind1 de igazad van!!!


Hát mind1 ha egészségesen nem tudok leadni akkor elkezdem és ami lemegy az lemegy :D

2011. okt. 5. 17:26
 9/14 TOMAtm ***** válasza:

5kilót simán le lehet adni 1 hét alatt,mivel ha csak a glikogénraktáraid lemeríted lemegy vagy 3-4 kiló a súlyodból.azt pedig egy két nap rendes izzasztó edzéssel eléred.

ja és ne is nagyon egyél semmit salátán kívül 1 hétig akkor tuti meglesz az 5 kiló.

persze ez azonnal visszajön amint enni kezdessz,mivel a szervezet visszatölti a glikogénraktárat és az elvesztett vizet.

2011. okt. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
le lehet adni, csak nem fogod írni a meccset és szarabbul fogsz kinézni.
2011. okt. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!