Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Konditermi edzésterv?

Konditermi edzésterv?

Figyelt kérdés

Egy edzéstervre lenne szükségem, heti két alkalommal lenne időm kb. eljárni konditerembe. Mindenhova egy picit, hasra és mellre egy picivel többet szeretnék erősíteni, változtatni. Eddig még nem igazán csináltam ilyet, így fogalmam sincs egy normális edzéstervről, csak annyi, hogy nem úgy néz ki, hogy bemegyek nagy legényként, hogy én sokat bírok, és egyből 'megfingatom'.

Többnyire ennyiről lenne szó, ha valami fontos infót kifelejtettem, akkor szóljatok. Előre is köszönöm.


2011. okt. 5. 21:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha heti 2 alkalmad van...akkor a maximális terhelés nem nagyon jön össze,sok izomcsoportot kell 1 nap edzened.Nem tudnál 3 napot edzeni?

Úgy pl.:

mell-bicepsz-váll

hát-tricepsz-alkar

láb-has

A 2 alkalom egy héten max. ismerkedésnek jó,nem tudsz így minden izomcsoportot normálisan leedzeni.Legalább 3 kell,ha valamit el akarsz érni.

Ja,és az izomcsoportokra gyakorlatokat nézz body.builderen,azt hosszú ide leírni.

2011. okt. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm szépen a választ, akkor viszont megpróbálok betolni egy 3. alkalmat is.
2011. okt. 30. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!