Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Segítséég! Fáj a térdem! Mi...

*Glissade* kérdése:

Segítséég! Fáj a térdem! Mi baja lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Remélem, hogy valaki tudd valami jó tippet adni:(((

Tegnap kezdett el fájni a térdem, de csak akkor fájt ha behajlítottam. Úgy voltam vele, hogy így simán el mehetek órára (sport) mivel rálépni rá tudok, ha roszabb lesz akkor pihentetem...

De órán kiderült, hogy nyújtani nem tudom, mert fáj, így kihagytam a nyújtást, és az ugrálás sem esett tulságosan jól, de azt nem hagytam ki, mert attól nem mindig fájt.

Amikor mentem haza felé azt hittem, hogy mindjárt össze csuklik a térdem:(((

Nem az, hogy fájt, csak nagyon kellemetlen érzés volt, és néha-néha a térdem külső és belső oldalába bele nyilal:(((

Lépcsőzni alig birok, se le, se fel.

Ha ránehezedek akkor fájni kezd. Be kentem izom lazitó krémmel. Ha az rajta van akkor nem érzem, hogy fájna, de ahogy el múlik s hatása tök rosz lesz:(((

Csütörtök, péntek van még edzés (3-4 óra), és nagyon nem kéne kihagynom, mert versenyre készülünk, de azt sem szeretném, hogy roszabb legyen:(((

Mit tegyek?:(((


2011. okt. 5. 23:10
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Ja azt nem írtam, hogy kék zöld folt a térdem, mert rá is estem:(((

És tök rosz érzés ha rá állok:(((

2011. okt. 5. 23:13
 2/17 anonim ***** válasza:
na akkor minek kérdezed hogy mi baja a térdednek? ráestél, véraláfutásos, természetes, hogy fáj, majd el fog múlni
2011. okt. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
Hát mert egy hülye vagy. Ennyit tudok írni. Szar lábbal minek mész egyáltalán akárhova? Járni akarsz, vagy egy hülye verseny miatt otthon ülni hónapokig? HE?
2011. okt. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
Szerintem menj el vele orvoshoz. Talán beutal egy röntgenfelvételre is...
2011. okt. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
Semmiképp se erőltesd most meg. Ha a térd egyszer tönkremegy, életet végéig szenvedhetsz vele, úgyhogy úgy vigyázz rá, mint a szemed világára.
2011. okt. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem attól fáj, hogy ráestem...
2011. okt. 6. 01:48
 7/17 A kérdező kommentje:

Wyrm!!!!


Nem sántitok és tudok vele menni, egyszerüen csak fáj, szerinted honnan kelett volna tudnom, hogy komoly-e vagy sem?

Bírtam az órát végülis... csak roszabb lett tőle.

Bírnám holnap is, csak lehet hogy rásérűlnék még jobban:(((


Amúgy meg nem hülye verseny, nekem ez az életem(ebből is élek)! Én örökké ezt akarom csinálni!!!

Cak attól félek, hogy roszabb lesz a térdem, és ezért nem tudok majd menni órára:((((

És nem maradhatok ki, már egy hét is végzetes lehet:(((

Ha kiraknak, akkor nem marad semmim....

Vagy kezdhetek mindent előlről....

2011. okt. 6. 01:56
 8/17 A kérdező kommentje:

"Szerintem menj el vele orvoshoz. Talán beutal egy röntgenfelvételre is..."


Voltam vele orvosnál, pont 1 hete, és azt mondta semmi baja a térdemnek, teljesen egészséges. Bár akkor nem is fájt, csak ellenőrzés képpen mentem el, mert volt már vele gond.

Most meg egy hétre rá, elkezd fájniii:(((

Nem hiszem el:(((((

Ez most baromira nem hiányzott nekem...:((((

2011. okt. 6. 02:00
 9/17 A kérdező kommentje:
ááá nem birok aludnii:(((
2011. okt. 6. 02:03
 10/17 anonim ***** válasza:
Ha ráestél szerinted mégis mitől fájhat nagyokos???
2011. okt. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!