Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Scitec Nutrion Big Bang...

Freddyk015 kérdése:

Scitec Nutrion Big Bang tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Jó pár éve járok konditermekbe,és bár nem vagyok egy izomkolosszus azért fejlődök is szépen, viszont most a nyaramat végig lustálkodtam sajnos és jelentősen gyengébbnek érem magam, mégha az izomzatomon nem is lehet ezt látni.Erre a szerre esett a választásom,hogy egy kicsit gyorsabban fejlődjek , segítsen kitolni a fáradság küszöbömet , és mielőtt elkezdem szedni gondoltam megkérdek pár embert, mert érdekel a véleményük. főként persze azoké akik már próbálták, vagy értenek hozzá valamennyire.

Még azt szeretném hozzátenni, hogy magas vérnyomásra gyógyszert szedem. gyenge gyógyszert, mert nincs nagy baj, mégis fontos figyelembe venni. tehát az érdekelne elsősorban hogy a vérnyomásra milyen hatással van , nagyon megemeli, vagy csak elhanyagolhatóan ? valamint hogy kinek mennyire vált be a termék,

a normális válaszokat előre is köszönöm !


2011. okt. 8. 01:54
 1/1 dirtboy ***** válasza:

először is ez nem szer,hanem energetizáló készítmény.

másodszor meg ne szedj ilyet magas vérnyomásra mert ez megemeli még jobban.

2011. okt. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!