Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportot ajánlanátok,...

Milyen sportot ajánlanátok, amelytől megnyugszom?

Figyelt kérdés
Ilyesmire gondolok, mint a tai chi, ismertek még hasonlókat ?
2011. okt. 8. 11:52
 1/7 anonim ***** válasza:
tai chi, jóga, chi kung, reiki :)
2011. okt. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Egyetértek az előzővel, ezek mind nyugtató sportok, de én a lovaglásra esküszöm :) Ha még nem próbáltad, érdemes elkezdeni. Szinte csak sikerélményeket halmozol, friss levegőn, jó környezetben... lovaglás közben, még ha akarnál sem tudnál a problémáidra koncentrálni, olyankor az agyad csak a lóra figyel. Szerintem fantasztikusan feltölti, kikapcsolja az embert! :)

De ez persze alkati dolog is. Van, akinek nem jön be e jóga, helyette viszont lenyugtatja, ha fut 5 km-t :P minél több sportot próbálsz ki, annál jobban ismered meg önmagad, és az igényeidet.

2011. okt. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Horgászat.
2011. okt. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat Nektek, még az is lehet, hogy zongorázni tanulok :)
2011. okt. 8. 12:57
 5/7 anonim ***** válasza:

Iaido

http://www.youtube.com/watch?v=NpIIUqKCN0g

Itt még a katana forgatását is megtanulhatod.

2011. okt. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Most lehet, hogy furcsán néztek rám, de a testépítés, és a küzdősportok az egyik legnyugtatóbb sportok szerintem.


Tapasztalatom szerint, minél fárasztóbb, keményebb egy edzés, annál nyugodtabb vagyok, a fáradtságtól pedig úgy alszom, mint a bunda.


Az igazán nagy küzdősportolók mindig nyugodt, magabiztos emberek. (lsd: Fedor)

2011. okt. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Így van,16:21-es jót írt.

Én súlyzózom heti 3-4x,és mellette van heti 4 kyo edzésem(kyokushin karate).A kyo-t versenyszerűen csinálom,tehát jó kemény edzéseim vannak.

Tényleg furán hangozhat,de engem ezek nagyon lenyugtatnak,ki tudom élni magam,akár a nagy súlyokkal,akár egy tüdőgyilkos zsák/pajzsmunkával,akár egy kiadós kata-edzéssel,vagy egy vesszőfutással(ez a legjobb,mindig jól alszom utána:D).

És amúgy a suliban is,nem vagyok kis darab ember,és a méretemnek a döntő része nem zsír(mióta sportolok rendszeresen,már jó 4 éve),és mégis talán én vagyok az egyik legnyugodtabb,nem keveredek balhékba,nincs okuk(és általában merszük sem:D) belém állni.

Szóval ne csupán a lágy sportokban gondolkozz,nekem pl. sokszor a harcművész-felfogás parancsol megálljt,mikor már épp ketté akarnám ütni egy pattogós kis k*csög fejét,és épp ezek miatt az ún. szellemi "piros lámpák" miatt tudom elkerülni az esetleges nagyobb,rám nézve negatív kihatású balhékat;)

2011. okt. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!