Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt lehet kockaha...

Hubbbb kérdése:

Mennyi idő alatt lehet kockahasam?

Figyelt kérdés

Sziasztok 14 éves fiú vagyok 175cm magas 60 kg.

Minden este futok 2 km.-t és itthon tornázok.

A kockák érződnek de nem látszódnak(még)

Lehet egyáltalán ebből kockahas? Ja és járok súlyozni is :D

Várom a válaszokat köszi:D Mellesleg a hasamon lévő felesleg miatt nem látszik...


2011. okt. 8. 17:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
Edzhetsz bármennyit, itt az étrend a fontos! Anélkül nem fog eltűnni a hasról az izmot fedő zsír réteg. Diéta!
2011. okt. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Persze ne olyan diétára gondolj, hogy csak sós krumpli, meg ilyenek, hanem kerüld a zsíros, szénhidrátos kaját.
2011. okt. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Ilyen adatokkal olyan sok zsír nem lehet rajtad. Ha mégis van, akkor fogynod kell. Csak el ne fújjon a szél!
2011. okt. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%

a kockahashoz diéta kéne, de nekem hatvan kilósan el ne kezdj diétázni!

Fogjátok már fel, a csajoknak nem a 25-ös kezű kockahasúak tetszenek, hanem inkább egy olyan csávó, aki meg tud védeni, van valami izma is. 60 kilósan tömegelned kéne, de erősen.

2011. okt. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 cynic ***** válasza:
uccsónak van igaza, először hozd fel magad nyolcvan kilóra, oszt akkor majd beszélhetünk diétákról meg kockás hasról...
2011. okt. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
fontos a hasizom erősitő gyakorlat pl: SZABÁLYOS felülés vagy netán ha megoldható mondjuk bordásfalon lábemelés fejfölé,és utána egy 5-10 percig nyujts :)
2011. okt. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát diétázni olyan nagyon nem akarok 14 évesen 60 kiló 175 cm hez hát futni megyek azt mondják akkor elmegy a zsirréteg de természetesen tudom hogy vacsorázni nem lehet .Nem vagyok egy olyan alkat akit elfúj a szél de ne is gondoljatok egy hájpacnira :)
2011. okt. 9. 11:25
 8/11 anonim ***** válasza:
rosszul tudod, mindent rosszul tudsz. Nem vacsorázni ökörség, mint ahogy diéta nélkül kockahasat remélni is az.
2011. okt. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Ne is figyelj rájuk. Nem kell ehhez diéta, ha már súlyzózol is rendesen akkor egyél sok fehérjét és szénhidrátot. Heti 3 edzés és csak a maradék napokon fuss és akkor egyél kevesebbet, de, ami szénhidrátot megeszel azt eddző napokon leedzed és nem alakul hájjá, ha pedig a maradék napon futsz attól még fogyni nem fogsz, de azokon a napokon fogd vissza kicsit az édességet és üditőket és akkor még futással is dolgozol le kalóriát, így hízni biztos nem fogsz. Szóval csak hanyagold a szénhidrátot futásos napokon, de szntem ez nem mondható egy diétának, de, ha futsz is akkor biztos lesz a fogyás és még pl futások után hasizmozz, mert, ha van is attól még formázni érdemes, hogy szép kocka hasad legyen. Az pedig, hogy csajoknak ki tetszik az nem érdekelt senkit. Nem tom melyik hozzászóló mondta, de az ember magának is megakar felelni és szerintem a tömegnövelés egy kis hasi fogyással simán oké. Legalább nem marad olyan kis nyápic szar mint azok a kocka gyerekek akik egészn ap gépnél ülnek és semmi izom nincs rajtuk.


Nyugodtan eddz. A szénhidráttól pedig csak akkor hízol, ha nem dolgozod le, de eddző napokon vihetsz be sokat szóval hízni nem fogsz tőle. Amelyik nap meg regenerálódsz elég lesz kevesebb is és a maradékot úgy is lefutod, ha még visszafogod édességmániát vagy hasonló cukros dolgot akkor a fogyás biztos tömegnövelés mellet is.

2012. júl. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ja és, ha valakinek 25-ös karja van és van hasizma szerintem az megtud védeni xDD és van izma :P Bár pl Tömegnövelni meg lehet fogyás mellet csak nem látszik meg. A súlyod nem lesz kevesebb, de a háj lemegy csak eddzés miatt kerül helyére sok izom. Szerintem még mindig jobb egy kockáshasú 25ös karu ember mint vmi hájpacni. Diéta meg nem kell fogyáshoz csak a nyomik diétáznak. Elég, ha kicsit kevesebb édességet eszik és mellé fut, így a fogyás idővel biztos eredményes lesz mellete másnapokon vihet be szénhidrátot, amit ledolgoz edzéskor, így fogyás mellet tömegetnövel. Én is igy csináltam és 72 kilómon volt kb 5 kiló uszógumi és most anélkül 87 kilós vok. -.- Tömegnövelés megy fogyás mellet is
2012. júl. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!