Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Budapesten hol találok szemüve...

Budapesten hol találok szemüveg szárára húzható pántot, ami megakadályozza, hogy sportolás közben ne essen le?

Figyelt kérdés
Jó lenne ha nem internetet kéne megrendelni és nem kéne érte az istenhátamögé menni - a netes találatokból kiindulva.
2011. okt. 11. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Javaslom inkább a sportszemüveg használatát, jobban bírja a strapát, nem kell félteni, nem törik olyan könnyen, ezáltal nem okoz sérülést. Bár attól is függ mit sportolsz.
2011. okt. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

én is nagyon szeretnék egy sportszemüveget, ki is néztem már magamnak, de épp nincs annyi felesleges pénzem (dioptriás kéne ugyanis, nem kevés minusszal és cilinderrel)

szóval a kérdés továbbra is fennáll

2011. okt. 11. 17:54
 3/6 anonim ***** válasza:
én a hervisbe vettem
2011. okt. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
dechlatonban is van,múlt héten láttam.
2011. okt. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hervisbe hol és melyikbe? én legutóbb voltam és nem találtam, elképzelhető, hogy szezonális termék?
2011. okt. 11. 22:30
 6/6 A kérdező kommentje:
kösszentyű, már meg is van
2011. okt. 12. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!