Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Feszesebb comb, láb, has?

Feszesebb comb, láb, has?

Figyelt kérdés

Hogy csináljam? Milyen gyakorlatokat végezzek? És milyen gyakorisággal, és hányszor? Kérlke segítsetek, fontos lenne. Elég vékony lábam van, és szeretném, ha legalább egy kis izom lenne rajta. Eddig edzettem vádlira, combra és hasra, de valahogy egész nyáron nem folytattam, és most megint szeretnék ráálni, viszont unom már az akkori gyakorlatokat. Segítenétek?



14/L


2011. okt. 17. 16:21
 1/2 dirtboy ***** válasza:

tömegnövelő étrend és sok guggolás,kitörés,combhajlító,lábnyújtó és vádli gyakorlatok súllyal.

itt nézhetsz még gyakorlatokat lábra de nem kell túl sok gyakorlatot alkalmazni annyi is elég amit felsoroltam.

[link]

2011. okt. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Egyébként sajnos olyan fajta vagyok, aki bármit is eszik, nem tud hízni. Ezért is szeretném, hogy legyen egy kis alakom.
2011. okt. 17. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!