Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Calisthenic edzes milyen eröt...

Calisthenic edzes milyen eröt kölcsönöz? Jobb mint a fegyencedzes?

Figyelt kérdés

olvastam a calisthenicröl elegge jonal tunik csak nem tudom hogy hatasos e meg lehet e olyan eröt elerni vele mint a fegyencel

a 300 edzestervet komolyan mg lehet csinalni 4 honap alatt es hatalmas eröt kölcsönöz?

csinalta mar valaki?

calisthenicben milyen gyakorisaggal kell edzeni?

ugyertem egy heten 3 szor vagy hogy??

köszi


2011. okt. 17. 19:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
A fegyencedzés egy calisthenic edzés terv, ha nem tűnt volna még fel. Inkább a helyesírási szótárat olvasgasd.
2011. okt. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

kedves neutronlovag!

több hasznom lenne ha a kerdesemre koncentralnal,s nem mindig csak letolnal ezert meg azert! miert olyan fontos neked az en helyesirasom! ugy tudom ez az oldal a kerdesek felteveseert van! akkor

2011. okt. 17. 19:47
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Dániel!

Hiába kínlódsz,vergődsz,kérdezel minden nap,senki nem tud konkrét dolgokat mondani mert 1000000 dologtól függ a dolog. Neutronlovag pedig vágja a témát. Vedd meg a rühes könyvet vagy töltsd le.

2011. okt. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Menj le ebbe a terembe

http://www.youtube.com/watch?v=RqIGr2dH9SE&feature=iv&annota..

azt külön összeállítanak neked mindenfélét.

2011. okt. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

jol van na nem kell annyira örjöngeni ertem en a szep szot is!

azert kösz!

2011. okt. 18. 15:24
 6/12 lulu77 ***** válasza:
Még hány kérdésed lesz ugyan arról a témáról? Most komolyan... Olvasd el inkább a könyvet tényleg még egyszer - vagy akár többször is -, és akkor minden világos lesz neked is szerintem. Ott van benne, hogy a Fegyenc Edzés mondhatni "old school" Calisthenic edzés, csak jobban épít az erőre mint a maiak, mert azok inkább állóképességet fokoznak...
2011. okt. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 ✮ʝօк&# ***** válasza:
Igen, a fegyencedzés az calisthenic, és nekem nagyon bevált! 1 év sem telt el, de olyan erőnövekedésen mentem keresztül, amit még senkinél nem tapasztaltam.(Főleg nem konditerembe járó haveroknál). Nyilván jobban néznék ki, ha kondiba jártam volna, de nem hiszem, hogy a nagy súlyoktól nagyobb lenne a maximális erőm. Amúgy a brutális fejlődés akkor kezdődött, mikor elkezdtem kombinálni a Meztelen Harcossal.Csak ajánlani tudom, állóképességet és sok kitartással iszonyú erőt kölcsönöz állítólag.
2011. dec. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Eazy_E válasza:
A calisthenicet több féle képpen lehet csinálni... olvastam a tipikus 3 napos (hétfő szerda péntek) módszert de azt is hogy 5 napig nyomod aztán hétvége pihenő. Hatásosnak hatásos mert jól néznek ki azok tőle akik nyomják és nemhiszem hogy azokat a "mozdulatokat" amiket ők csinálnak azt bármelyik kondiba járó megtudná csinálni :) Amúgy az utolsó válaszolóra kiváncsiság fogott el. Milyen edzést csinálsz? Tudsz valami linket küldeni esetleg róla?:) Köszi szépen!
2012. ápr. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
amugy a calisthenicben az edzések között kevés idöt kell tartani! A fegyencben ellenkezőleg...akkor melyik hatasosabb?
2012. júl. 15. 08:54
 10/12 anonim ***** válasza:
A fegyencedzés is calisthenic edzés. Közel egy év alatt sem eset le?
2012. júl. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!