Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az izom felszedé...

Mit gondoltok az izom felszedésről? (fontos)

Figyelt kérdés

Én 176 cm, 70 kg vagyok, azaz nem egy ilyen nádszál gyerek de nem is az a tipikus sportos alkat.:) Kis korom óta sportolok ( régen foci,most kosár, de csak hobbi szinten). Átlagos futó vagyok(2km kb 6 perc 30 mp). De nem vagyok "meg elégedve" magammal. Szeretnék :

[link]

ilyesmi eredményt elérni. Viszont nem igazán tudom, h akkor először fogyjak le, pl 55kg-ra és aztán kezdjek el komolyabban edzeni napi rendszerességgel, és ezáltal izmot

"felszedni", vagy akár már egyből elkezdhetnék izmot "felszedni". Leginkább hasi tájékon látszik a felesleg, és éppen ezért nem tudom h mit tegyek. Kérem hogy csak az írjon aki tényleg szeretne segíteni. 16/F


2011. okt. 17. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
2011. okt. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Simán elkezdheted most is :) Kell egy tömegnövelő étrend, heti 3-4 intenzív súlyzós edzés és elegendő pihenés. olvass: [link]
2011. okt. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyunk, a célkitűzéseim is hasonlóak én 179cm vagyok és 74 kg-ról mentem le 68kg-ra diéta+sport segítségével, mert hiába tűnik ideálisnak a magasságom mellé ez a testsúly el voltam zsírosodva kicsit főleg deréktájba. Én most kezdek ezek után edzeni, tudom hogy az edzéssel valamennyi zsír is visszafog jönni de mégis jobb alapokról indulok mint a plusz uszógumival ami megvolt. NEKEM ez így volt, a legtöbb body-s arra esküszik hogy le kell szarni a felesleget egyből edzeni kell aztán majd később diétval leszálkásítod. Engem viszont zavart volna az a mennyiségű felesleg főleg a derekamon meg hasamon ami volt Hónapokon keresztül. NEKED is el kell döntened mi a fontosabb, mert egyszerre a kettőt nem lehet, vagy izmot építesz, vagy zsírt adsz le. Szerintem mind két út járható, engem zavart volna ha az alapból zsírosabb derekamra még egy rakat rámegy ezért választottam ezt az utat!
2011. okt. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat :)
2011. okt. 17. 22:47
 5/7 anonim ***** válasza:

A csóka 183/85 kiló nem csúcsformában azt írják róla.

De abban a sárkányos filmben szerintem volt 90-93 kiló is,viszonylag alacsony testzsírral.

Szóval alacsonyabb vagy,de ennyi idősen én még nőttem kb 8cm,uh 85-90kilóig ne állj meg a tömegeléssel.

Az 55kilóra lefogyásnak nem sok értelmét látom.

Egyébként azt írják az edzésről,hogy nem kimondottan konditermi.

Főleg saját súllyal edz,kettlebell-ezik,meg jól kajál.

2011. okt. 18. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

6:30 alatt futod a 2km-t?

Hát komám az elég jó, ráadásul ha még duci is vagy akkor meg awesome :D

2011. okt. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kösz ;)
2011. okt. 18. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!