Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Creatine Monohydrate mi a...

A Creatine Monohydrate mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Én kb. olyan 1 éve kondizok, és nem szedtem eddig semmit, gondoltam veszek egy ilyet, kipróbálom, de előtte feltennék pár kérdést.

[link]

Ha CSAK ezt az egyet szedem, persze rendes étrenddel, akkor jelentősebb lesz a változás, mint mikor nem szedtem semmit?

Tömegnövelő étrendem van.

Vagy ehez vegyek még valami mást is, vagy elég ha ezt szedem, rendes étrenddel?


2011. okt. 21. 20:15
 1/3 dirtboy ***** válasza:
100%

tökéletes választás,tömegnövelő étrended rendben van és fedezi a szükségleteidet maximálisan akkor elég lehet csak ez a kreatin készítmény.

csodát nem kell várni de ha jól adagolod akkor megdobhatja egy kicsit a fejlődést.

2011. okt. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ár/érték arányban jó ez a cuccos :).Hát valamivel jelentősebb lesz a változás,de fehérjét mindenképp vegyél mellé.
2011. okt. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Remélem eddig is volt tejsavód edzés utánra, ha nem volt, akkor legyen. A kreatin egy jó dolog, erőben is sokat dobott nálam, viszont, ha nem figyelsz a kajára, akkor energizálás mellett másra nem volt jó.
2011. okt. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!