Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért nem lehet valakiből...

Miért nem lehet valakiből balett táncos, ha később kezdi el?

Figyelt kérdés
Mindenhol hallom, hogy már korábban kellett volna kezdeni,olyan 3 évesen. De miért?
2011. okt. 24. 10:16
 1/7 *Glissade* ***** válasza:
Mert olyan testi adotságokat igényel, amiket kiskorban lehet a legjobban fejleszteni.
2011. okt. 25. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 *Glissade* ***** válasza:
Fel fejlesztheted valameddig idősebb korban is, de balettáncos már nem lesz belőled. Behozhatatlan a hátrányod azokkal szemben akik 10 évesen felvételiztek az M.T.F.-re.
2011. okt. 25. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

ha most kezdeném el 15 évesen akkor sem?

gyerekkoromban jártam, csak akkor még csak anya akarta, hogy járjak

2011. okt. 25. 15:50
 4/7 anonim válasza:
Az a baj, tudod, hogy a kicsik, ha balettoznak, akkor úgy alakul és úgy fejlődik a testük, amit te már viszonylag "idősen", erős csontozattal és szépen kifejlődött testtel nem nagyon tudsz behozni. Nekem van egy ismerősöm, aki 18 évesen kezdett el járni balett suliba, de nyilván nem lesz belőle soha táncosnő. Csak a mozgás és az erőnlét miatt ment oda, de ő nagyon élvezte. Szerintem nem gond, ha eljársz, táncosnő nem hiszem, hogy lennél, de hidd el, hogy így is remek alakod lesz tőle.
2011. okt. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm azért a válaszokat :)
2011. okt. 25. 16:54
 6/7 anonim válasza:
Ha most 12-3 évesen elkezdeném, késő lenne? Mondjuk egész kiskorom óta szeretem a táncot, s táncolok is. Balettoznom késő lenne?
2014. febr. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Hát magyarországon tényleg nem igazán könnyű érvényesülni.. Szerintem elkezdheted,mert elösször is próba szerencse,másodszor meg majd meglátod hogy pl egy kortárs modern is mennyire izgalma lehet és talán még jobban is fog tetszeni,ahoz pedi gnem annyira szükséges az En dehors (kifeláfordítottság ) mert azt páldául tényleg érdemes előbb elkezdeni.. a modernben pedig sokkal inkább az összpontosítás meg a megértés a lényeg :)

A táncos egyik legfontosabb tulajdonsága az hogy gyorsan megértsd a feladatot meg azt amit kérnek.. ez könnyűnek hangzik de nem az :))

Próbáld meg.. És ha ez az utad akkor úgy is terelődni fogsz :) Sok szerencsét. :)

Kortárs-Modern táncos/Német.o./20/L.

2014. jún. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!