Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A disznósonka is jó, vagy...

A disznósonka is jó, vagy csak a csirke?

Figyelt kérdés
Diétázom. A kcal-t , fehérjetartalmat stb nem tudom, mert úgy lett szeleteltetve a hentesnél.
2011. okt. 25. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy jó! Sok sikert ebben a csodálatos sportban......... 0.o
2011. okt. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nézd, nem tudod mit eszel konkrétan.. mit vársz? jó, persze hogy jó, nem fogsz éhen halni, ha megeszed. de ha ezen kívül is vannak elvárásaid, akkor ku.rvára nem jó, ha nem tudod mit-mennyit eszel..
2011. okt. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De tudja Aczél, hiszen mondta: disznósonkát. :DDD
2011. okt. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1.: félreértés ne essék, nem testépítőnek készülök, csupán diétázom most, ráadásul nem 10-20-30kg-s súlyfelesleggel.

2.: általában szoktam tudni mit eszem, de ez most egy kivételes eset, én szoktam vásárolni magamnak az ilyet, viszont a szüleim hozták ezt, így nem tudom, ők nem törődnek ilyennel.

2011. okt. 25. 22:26
 5/6 Diavolino44 ***** válasza:

kérdés az h milyen a sonka?

Alacsony zsírtartalom esetén jobb mint a csirke(!!!)

Amúgy 10-20-30 kg-tól könnyebb megszabadulni..

2011. okt. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ez esetben mi a probléma? egyél és egészségedre. hosszú távon tudni kell mit eszel, és ezek szerint tudod is. egy étkezés semmin nem változtat.
2011. okt. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!