Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen otthoni edzéssel...

Milyen otthoni edzéssel tudnám letornázni a zsír csöcseimet?

Figyelt kérdés
Régen sokat zabáltam és el is híztam.A hasamról elkezdtem lepusztítani a felesleget futással és felülésekkel,de a mellkasomról semmilyen edzéssel nem bírtam még ledolgozni a felesleget.Valami tipp?? :S
2011. okt. 25. 23:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Célzott területről nem lehet fogyni. Vagy fogysz mindenhonnan, vagy sehonnan.

Amúgy nálam is ez a helyzet. Ezért kezdtem fekvenyomni, meg tárogatni (többek között). A zsír ott fog maradni, de a növekvő izom a nyakam alatt már elkezd kiemelkedni, ez által nem a zsír fog dominálni. Tanuld meg leszarni, vagy erőltesd tovább a fogyást, vagy gyúrj mellre (esetleg mindkettőt). Az legyen előtted, hogy ennél csak jobb lehet.

2011. okt. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

De milyen módszerrel tudok mellre gyúrni?

És mi az a tárogatás??? :S

2011. okt. 26. 00:45
 3/11 anonim ***** válasza:

A fekvenyomás gondolom tudod mi.


Tárogatás: [link]

Megcsinálsz 10-15kilóval vagy 10-20-30 ilyet és másnap érezni fogod.

Én most kezdtem fekvenyomni. Én marha egyből 60 kilóval kezdtem, pont ma (vagyis már tegnap). Kinyomtam vagy 20× és az egész mellkasom fáj. Ha a tárogatást úgy csinálod, hogy minden nap keményen fájjon és nem 5-10 percig, pár hónap alatt látszani fog. Tehát kezdd el, már úgyis hideg van, vastagon öltözünk, aztán mire megint jó idő lesz, mindenki csak nézni fog, hogy hogy kerültek oda azok a táblák a mellkasodra. :D

Ha érdekel... izom úgy keletkezik (nő meg), hogy szétszakadnak az izomszálak. Ez nem maradhat így, "gondolja" a testünk. Aztán a szétszakadt izomszál közé termel új izomszövetet, ami miatt ugye hosszabb lesz. Ez a szakadás fájdalommal jár, tehát minél jobban fáj, annál több izomszövet fog keletkezni.

2011. okt. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 dirtboy ***** válasza:

Metállat kezdi kapisgálni a dolgokat de még van min javítani azért.

kérdező a felszerelésed miből áll nem tudom, meg azt sem hogy kondiba akarsz e menni.

ezeket majd írd meg aztán segítek.

2011. okt. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hát van egy ilyen gépem.


[link]



Meg még van egy taposó gépem, szobabicikli meg egy kerek valami amire rá kell állni és forogni kell,de azt nem tudom,hogy mi a ló....

2011. okt. 26. 11:06
 6/11 anonim ***** válasza:

B+, ilyened van és nem tudod hogy gyúrj mellre?

Nekem ilyen van: [link]

Ne csak nézegesd, használd is, ha már a kellék megvan hozzá.

2011. okt. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 dirtboy ***** válasza:

f asza kis szerkezet

szóval

mell edzés: /sorozatot nem írok csak ismétlésszámot,a sorozatot majd belövöd magadnak kb.3-5 közt legyen gyakorlattól függően/


ferdepados nyomás, legalább 10 ismétlés

fekvenyomás 8-12ismétlés

fekvenyomás kézisúlyzókal 8-10ism.

tárogatás 10-15 ism.

ennyi.

az ismétléseket úgy érts hogy nem 10nél leálni és kész, hanem akkora súlyt használj amit max 10x tudsz kinyomni.

izomépítéshez kell tömegnövelő étrend,az legyen.

nagyából le írom minek kell megfelelnie.

-5g/tskg szénhidrát ezt be kell lőni,ha zsírosodsz nagyon visszább venni ha nem fejlődsz rendesen akkor pedig növelni kicsit.

-min.2g/tskg protein

-rostok

-vitaminok

-egy kis telítetlen zsírsav

a bodybulideren nézhetsz tömegnövelő étrendet ha netán nem tudod hogy miből is kéne ezeket bekajálni.

edzés utánra ajánlom a proteintáplálék kiegészítőket egy kis dextróz kíséretében.

dextróz max.1g/tskg mehet és csak edzés után a protein shék el együtt.

remélem nem csak kizárólag a melledet akarod edzeni egy,mert az nagy hülyeség lenne.

edz mindet,lábat is,úgy fogsz kinézni jól.

itt olvashatsz pár hasznos infót: [link]

ha pedig kérdésed van írj.

2011. okt. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Legegyszerübb ha kilukasztod,csinálsz rá eggy kis lukat és megkérsz valakit hogy cuppanjon rá és szivja ki belölle a zsírt.
2011. okt. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget.

Utolsó: Nagyon szellemes vagy :D

2011. okt. 27. 21:40
 10/11 anonim válasza:
Nem tudom mennyire vagy vevő a témára, de töltsd le a Fegyencedzés című könyvet és nézz bele, ha gondolod ;)
2011. okt. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!