Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem vagyok eleg agressziv,...

Tyler913 kérdése:

Nem vagyok eleg agressziv, ezen segitene valamilyen legalis szer?

Figyelt kérdés
23 eves srac vagyok,es nehezsegeim vannak azzal,hogy kelloen agressziv es ramenos legyek edzesen,meccsen,de egyeb eletszituaciokban is.Nem lehet,hogy alacsony a tesztoszteronszintem?Kivancsi vagyok,hogy valamilyen tapkieg (pl. Anodrol,Testopump) okozna-e pozitiv valtozast.Kerem,olyanok valaszoljanak,akiknek van szemelyes tapasztalatuk,vagy ertenek hozza.Ja,es meg valami: elofordulhatnak mellekhatasok pl. legalis tesztofokozok hasznalata eseten? (tulzott szornovekedes,hajhullas,noimelluseg,stb.)
2011. okt. 27. 10:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
elhiszem.
2011. okt. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

m86


Hát az kvajó b+,hogy kialakult benned a csúfolásra pofozás effektus! Fejben kell kizárni az ilyet,mert felnőttkorban kialakulhat egy kiröhögnek->megpofozod->kihúzzák a beleidet helyzet...ami nem kellemes....volt benne részem.

2011. okt. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Aczél: 11:15-ről Bas bácsikám jut eszembe: don't - u - e -ver - do - that!, na meg a kocsmaasztal. :D
2011. okt. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
i'm sorry BANG! no i'm not.
2011. okt. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

I love that man! :DDDD


"I loooooooooove elbows" :DD

2011. okt. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

szegény többiek nincsenek képben

http://www.youtube.com/watch?v=D3K-mrlYG7Y

2011. okt. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 cynic ***** válasza:
67% milyen betegséged volt?
2011. okt. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Az edzéseden szerintem nem vagy elég motivált és komolyabb kihívás elé sem vagy állítva.

Ha elkezdenél egy küzdősportot-pl a thaywondo-t,ökölvívást-ott addig szekíroznak,vagy éppen ütnek a többiek,amíg felébred a büszkeséged a haragod a motivációd.

Ami nem lehet más,mint megverni,legyőzni,kijátszani a másik embert.

És egy idő múlva sikerülne átélni azt is,hogy milyen érzés valóban legyőzni valakit fizikailag.

Az élet többi területén meg?

Régebben,mikor üzleti kapcsolatokat építettem,elvittem a leendő partnerem kur-vázni,vagy rendeltem magamhoz kettőt.

Lakásoshoz nagyon szép nőkhöz.Előtte nem mondtam,hogy hová megyünk,uh meglepetés volt.Az egész célja,hogy sikerül-e zavarba hozni,kizökkenteni.Ha jött nekem az olyan dumákkal,hogy ő nem fizet ilyesmiért,erkölcstelen,meg most nincs kedve hozzá és hasonló sz@r dumákkal,akkor tudtam,hogy gyenge.Ha meg a nőktől fél,akkor üzletben is egy töketlen nagyszájú,megbízhatatlan senki.

Uh ezt a próbát is kipróbálhatod magadon.


Egyébként háziorvos beutal teljes vérkép,vizeletre és kérhetsz tesztoszteront szint vizsgálatot is.

A legális tesztó fokozóknak meg nincs mellékhatásuk,főleg nem azok,mint amiket írtál.

2011. okt. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szerintem a fejedben rakd össze a dolgot.Határozd el.A tesztófokozók nem segítenek felejtsd el.Max a Metiltesztoszteron segítene de ezt felejtsd el mert igen káros a májadra.
2011. nov. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!