Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gyúrás utáni izomlázra mit...

Gyúrás utáni izomlázra mit lehet bevenni?

Figyelt kérdés
Van-e valami,ami csökkenti,pl aszpirin,ilyesmi,olyan amit én is szedhetek.14/F
2011. okt. 31. 17:24
1 2
 1/11 Bazsii05 válasza:
0%
Olyan nincs amit arra szedhetsz,hogy ne legyen izomlázad,hanem eddzések elött mindig kell nyújtani és attól nem lesz izmlázad+ a sérülésektől is megvéd. Amúgy 14 évedre,rohadtul nem ajánlott a gyúrás. Nem fogsz nőni.
2011. okt. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ne legyél nyámnyila. Ne akarj gyógyszerrel elnyomni egy tök normális, kibírható, és amúgy szerintem rohadt jó érzést! :D
2011. okt. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 dirtboy ***** válasza:

ha rendszeresen csinálod akkor egy idő után csak kis izomláz lesz és csak akkor lesz megint komolyabb izomlázad ha változtatsz az edzésterven vagy sorrenden.

14évesen nem gondolnám egyébként hogy edzened kéne, rá érnél még ezzel várni vagy 16éves korodig,nem maradsz le semmiről ha akkor kezdesz bele.

2011. okt. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Bazsii05 válasza:
Amúgy ekkor tudja az ember,hogy jól edzett
2011. okt. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Bazsi, hideg izmot nem szabad nyújtani, be kell melegíteni. Edzés után viszont tényleg fontos a nyújtás. (ha így gondoltad, akkor nem szóltam :D)


Amúgy kérdező, akármit csinálsz, egy normális edzés után izomláz az mindig lesz, nem nagyon lehet vele mit csinálni. Pihentetni kell.

2011. okt. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Bazsii05 válasza:
Bocsánat felcseréltem véletlenűl a nyújtást eddzés végén kell igen,de a bemelegítést nem írtam,mert az evidens
2011. okt. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

14 évesen egész nyugodtan gyúrhat,fokozott terhelés mellett.

Ez 1 baromság,hogy nem fog nőni.Ha normálisan csinálja,csak használ.

Izomlázra meg ne akarj már gyógyszert szedni,örülj neki,hogy f*szán edzettél és bedurrantál;)

2011. okt. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat,ja új edzéstervem van,azért lehet ennyire.De majd elmúlik akkor. :D
2011. okt. 31. 18:04
 9/11 Bazsii05 válasza:
Hát pedig az köztudott tény,hogy hátráltatja a növekedésben. Vagy nem vagy tisztában a fogalommal mi a gyúrás és mi az eddzés.
2011. okt. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 dirtboy ***** válasza:

én speciel nem a növekedés miatt nem tanácsolom az edzést mert abban nem igazán hiszek,kis korban biztos van ilyen de 13-14éveskenél már szerintem nincs.

amiért én nem tanácsolnám az az hogy ilyen idős korban nem az időre kajáláson meg a kondizáson kéne pörögnie hanem a tanuláson hogy aztán elvégezze azt az iskolát.

2011. okt. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!