Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan védjem meg magam ha...

Hogyan védjem meg magam ha bántanak?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok, 164cm magas, 52kg, nem egy izmos alkat, inkább azt tudom mondani hogy ''kicsit csontosabb tipús vagyok'' remélem értitek. +dohányzom,de akármikor lerakhatom. Még soha nem verekedtem!.

Nah most az a lényeg hogy eddig mindig minden verekedésnél én húztam a rövidebbet, és ezen most változtatni szeretnék.

NE értsétek félre nem azt akarom hogy jól tudjak verekedni és aztán meg menőzzek vele, meg bántsak másokat, meg hogy belekössek mindenkibe, meg verekedjek!!! Csak Simán azt szeretném hogy megtudjam védeni magam! pld az osztálytársaimtól,amikor rájuk jön az 5perc és piszkállnak.

Egyik házilag edzős osztálytársam azt mondta hogy van bennem erő, tehát megtudnám magam védeni.

Csak az a baj hogy félek visszaütni nem tudom miért.

Legyen bárkiről szó nem ütök vissza,csak játékból úgy hülyéskedésből mert FÉLEK :S.

Mondom csak annyit akarok hogy megtudjam magam védeni, nem akarok csak hiába összeverni valakit, stb.

És hogy tudjátok nem vagyok egy verekedős tipus, még nézni se szeretem. inkább nyugis vagyok ilyen szempontból.

Most szerintetek min kéne változtassak, vagy mit kéne csináljak hogy legyen bátorságom visszaütni? meg hogy ne féljek visszaütni???

Azt is megszeretném kérdezni hogy szerintetek mit csináljak hogy legyen még egy kis teknikám is megvédenni magam????

Komoly válaszokat szeretnék, és kérlek ne szivassatok...KÖSZI


2011. okt. 31. 21:50
1 2
 11/20 löncsi válasza:

1. tedd le a cigit

2.ököllel gyomorszáj (figyelj a kezed tartására pl a hüvelykujjad ne legyen elöl vagy belül mert eltörik) meg arcba nem érdemes mert nagy a rizikó főleg ha sulin belül van

3.ha ez sikerül ugye megcsuklik a legegyszerübb ha felülről az eggyik alkaroddal átkulcsolod a nyakát és elkezded felfele emelni de csak óvatosan mert ez ugye egy fojtás ha ez megvan azt teszel vele amit akarsz (nehéz ezt csak leírni és nem megmutatni :D )

de ezt max 1vs1- ben mert ha többen vannak hiába van fogásba jönnek a haverok és baszh@tod (tapasztalat)

de tényleg mindíg próbáld meg kerülni a bunyót

2011. nov. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
100%

figyelj nagyon régen én is ilyen voltam szóval tudom mit érzel úgyhogy fogadd meg a tanácsaimat: legyen önbizalmad (ezt agresszív zenékkel filmekkel tudod elérni) egyszóval hidd el magadról hogy erős vagy HIGGY MAGADBAN!!!! másik szerintem járjál kondizni vagy fegyencedzés utóbbi ajánlottabb ilyen esetben thai box technikákat (ütéseket rúgásokat találsz a neten csomót ezeket a levegőben tudod gyakorolni (árnyékbox) vagy vehetsz/csinálhatsz boxzsákot

de a legfontosabb HIDD EL MAGADRÓL hogy erős vagy még ha ez nem így van akkor is!!!! az első bunyódon egyszer mindenképp túl kell esned (nagyon fogsz félni de akkor is) amúgy ez olyan mint a csajoknál a szex ha az elsőn túl vagy onnantól kezdve bárkivel ki mersz állni... :D

2011. nov. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
tegnapelőtt 13:33 - az utolsónak nagyon szépen köszönöm a válaszát, és meg is fogadom :) most a napokban fogok csinállni box zsákot, meg elkezdek tanulni ütéseket rúgásokat. KÖSZI
2011. nov. 6. 21:26
 14/20 anonim ***** válasza:
nem szegyen futni, ha az eletedrol van szo :D
2011. nov. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:

Arra nem térnék ki, hogy apukám mivel foglalkozik.

Fegyvert kaptam tőle, azt mondta viccből ,hogy ha valaki piszkál iskolában, hívjam ki vécére utána "bum" a fejbe, lőjem le.

2011. nov. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Azért egy nagyon fontos dolgot próbálj betartani: ne okozz maradandó/látható sérülést. Ha iskolában történik, ebből gondod lehet. A gyomorszájra ütés nagyon jó lehet, de a fojtás-feszítés is. Egyébként meg valami küzdősport. Viszont ha rendszeresen basztatnak, akkor ezt eleinte ne verd nagydobra, mert akkor ezzel fognak, és attól még nem vagy beljebb. Bár ha akkor rögtön visszaütsz, nyert ügyed van :)
2011. nov. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) még irjatok
2011. nov. 8. 18:28
 18/20 anonim ***** válasza:
Lépj a gyerek lábára és b*zd állba. Onnantól békénhagynak.
2011. nov. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 kocaharcos válasza:
Hát én negyedikes vagyok és a testsúlyommal cikiznek :( De viszont én vissza ütök csak egy a baj ok 5-en vannak 1 ellen azok 6.a-sok én meg 4b-és vagyok :(
2014. márc. 12. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 kocaharcos válasza:
Ja és kihagytam (nem megszégyenítésből írom) egyszer egy 8.-os piszkált nekimentem és megvertem :DD
2014. márc. 12. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!