Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehetséges ez? Van, hogy...

Lehetséges ez? Van, hogy olyan hajlékony vagy, hogy kinyalhatod a saját popódat?

Figyelt kérdés
Mert már láttam elég hajlékony embereket, és komolyan kérdezem, hogy ilyen lehetséges-e.

2011. nov. 5. 15:34
 1/10 anonim válasza:
hát persze :D sőt, fel is dughatod oda a fejed, csak lehet, hogy ottmarad :D
2011. nov. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem tűnik reálisnak, de ha a lengőbordákat kiszedik, és elég hosszú a nyelv.. nem teljesen kizárt.. de hát nem is az a gyakran előforduló dolog :D
2011. nov. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem erre nem sok esély van,bár nem zárom ki.egyik haverom viszont meg tudta nyalni a saját makkját,azért az is szép teljesítmény...
2011. nov. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

És így büszkén szétkürtöli a haverod hogy sikerült megnyalnia a saját makkját? :D


Marilyn Manson amúgy állítólag kivetette a lengőbordáit, csak hogy öö.. lecidázhassa (-> ezt külön Aczélnak :D) magát.

2011. nov. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
pedig a gazdag embereknek szokott lenni nőjük..
2011. nov. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Meg lehet csinálni,1 csaj,akinek valami hiányzik az izületeiből,meg is csinálta.Pontosabban nem teljesen ezt,de úgy hátrahajolt,h ha a fejét is hátrahajtotta vna,akk téllwg ki tudta vna nyalni a popsiát,láttam a Dyscoveryn.
2011. nov. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
*Discovery.
2011. nov. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

dilisnyuszi

Mivel haverom,ezért nekem elmondta.

Manson pedig azt nyilatkozta,hogy kacsa a dolog,mert túl drága lett volna a műtét,ezért végül nem csináltatta meg.

2011. nov. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Manson NEM vette ki a lengőbordáját. amúgy 19:16-os válaszoló, az nem jelenti, h a haverod hajlékony. lehet, h csak a töke deformálódott kicsit... :P
2011. nov. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Háát köszönöm a válaszokat :DDD. Arra jutottam, hogy, ha eléred a maximum hajlékonyságod, és mutáns vagy(kivetetted a csigolyáid, vagy hasonlók) akkor sikerülhet. :P
2011. nov. 9. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!