Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Táplálék kiegészito?

Táplálék kiegészito?

Figyelt kérdés
azt szeretnem kérdezni,hogy néztem a BodyBuilder.hu-n táplálékkiegészítoket (protein port)....és a használati útmutatásnál azt olvastam néhány proteinnél,hogy pl.: A maximális eredmények érdekében fogyassz napi három 2 adagolókanala turmixot legalább 6 héten keresztül! ...nem értem hogy miert pont 6 hétig kell fogyasztani?az rossz ha valaki évekig fogyasztja? :) komoly válaszokat csak koszi :)
2011. nov. 5. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:

azért írták rá, hogy egy mondattal több jól hangzó szöveget írjanak rá. valld be, hogy jól hangzik "maximális eredmény" meg hasonlók.

kaját egész életen át lehet enni.

2011. nov. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
oké jól hangzik meg minden :) de én akk nyugodtan ihatom en ezt egy even at is? :P nem tortenne tole semmi bajom? :P
2011. nov. 5. 18:23
 3/4 anonim ***** válasza:
nem lesz. szó szerint értettem, hogy kaját egész életedben ehetsz. a fehérje pedig tápanyag -> kaja.
2011. nov. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 walholl ***** válasza:

Ha rendesen edzel mellette, akkor előfordulhat izmosodás. Mégis mi bajod lehetne tőle?:-D Életed végéig is ehetnéd.

A szöveg amúgy tényleg nem takar semmit. Esetleg annyit, hogy addig tart ki:-D (nem tudom mekkora a kiszerelés).

2011. nov. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!