Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Amióta edzettem vállra, azóta...

Amióta edzettem vállra, azóta fáj, ez miért van?

Figyelt kérdés
Ez nem izomláz, szúrós fájdalmat érzek. Már 3 hete. Nem múlik el.
2011. nov. 6. 04:18
 1/5 .schwulbini. válasza:
vagy túlzottan megerőltetted, és meghúztad vmelyik inad, vagy vmi súlyosabb, vagy csak erős izomláz, amire még eddzél.. de el is mehetsz orvoshoz, és ez az egyszerűbb megoldás, és kapsz rá vmi gyógykenőcsöt.
2011. nov. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 dirtboy ***** válasza:
3hét után az már nem izomláz,pihentesd el is mehetsz orvoshoz vele és máskor ésszel csináld a gyakorlatokat,meg a súlyok kiválasztását.
2011. nov. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 walholl ***** válasza:

Izomláznak, túledzettségnek már rég el kellett volna múlnia. Húzz el orvoshoz.

Tudom hogy 3 hete volt de milyen gyakorlatot csináltál éppen, van rá esély, hogy emlékszel?

2011. nov. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz, így első tippre lehet rándulás, túlerőltetés vagy idegbecsípődés. Én megmutatnám dokinak.
2011. nov. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor inkább elmegyek a dokihoz. Walhollnak még annyit, hogy fej fölé nyomást végeztem, egykezes súlyzókkal.
2011. nov. 7. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!