Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy hónap kihagyás meglátszódh...

Egy hónap kihagyás meglátszódhat az izmokon?

Figyelt kérdés
Konditerembe jártam, heti 2 alkalommal és fogok is, csak az utóbbi időkben nem nagyon volt rá kedvem, energiám. Én szerintem ennyi idő alatt nem csökkenhet látványosan az izom, ráadásul még fejlődésben is vagyok... (17/F)
2008. dec. 6. 10:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Az szervezet számára az izom felesleges ezért bontja le őket gyorsan. Nincs szüksége az embernek nagy, erőtől duzzadó vázizmokra. Ha lenne mindenki egy húskolosszus lenne semmi mozgás nélkül is. Az 1 hónap egyes esetekben szükségszerű pihenő, de ha teheted ne pihenj ennyit. A heti 2 edzést is kevésnek találom személy szerint. persze 2 is jobb mint a semmi. DE megfelelő tápanyagok nélkül az izmok nagyon hamar lefognak bomlani ha még terhelést sem kapnak. De ez olyanon nem számít aki alapból nem is ért el még eredményt. Ha bővebben érdekel írj mailt! (személyi edző)
2008. dec. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!