Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szénhidrátott honnan lehet...

Magyar izom kérdése:

Szénhidrátott honnan lehet még "beszedni"?

Figyelt kérdés

Most reggelinél kapok kb 56g szénhidrátott, valami furcsa keverék (abrakzab ha ez valamit mond nektek). Ès rízsböl, napi 300 g rízs...


De ez most a kezdés, és szeretek elöre is gondolni, szóval mi jó amit még lehet benyomni ami jó zsénhidrátot is tartalmaz, kaja nem pór..


2011. nov. 7. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:
a szőlőcukor 100%ban szénhidrát
2011. nov. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt tudom, de azt hallottam hogy az nem jó..
2011. nov. 7. 23:12
 3/7 anonim ***** válasza:

A szőlőcukor edzés utánra való, esetleg egy kevés reggelre.

Zab, burgonya, durumtészta, én ezeket szoktam enni, a rizs mellett persze.

2011. nov. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen én most arra gondolok, hogy most eszek 300 g rizst egy nap alatt, ezt 4 étkezésre osztom szét, de így is marha sok.

Hogy most burgonyát is egyek, vagy tésztát, kicsit nehéz berakni, valami olyasmi kell amit tudok uzsonaként enni, mint valami plussz.

2011. nov. 7. 23:20
 5/7 anonim ***** válasza:
izotóniás sportital.
2011. nov. 8. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Zakathol ***** válasza:

A rizs és a zab esetleg a teljes kiőrlésű tészta tartalmazza egységnyi adagban a legtöbb szénhidrátot. A krumpliban jóval kevesebb van mint a többiben.


Sajnos ezekből kell tudni valahogy megoldani... :/

2011. nov. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

kitaláltam hogy eszek a kajához egy kis kemény kenyeret, ilyen svéd dolog, lehet ikeában kapni, azt mondják egészségesebb mint normális kenyér.

Ha nézitek a read rock reality-t, a 57-hetedik részben mikor pakolja a hütötáskát, bepakol egy ilyen fajta "kenyeret".. 100 gramon tartalmazott 9 gram fehérjét, és kb 60 szénhidrátot, de van olyan fajta is ami 13g fehérje..

Ja svédországban élek, hogy nem mentem egész ikeához hogy próbáljak ki ilyen "kenyeret" :D

Azt hogy Zoli honnan kapta azt nem tudom

2011. nov. 8. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!