Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez miert van igy? (futas)

Ez miert van igy? (futas)

Figyelt kérdés

Regeben tobszor is nekialltam a futasnak, de valahogy mindig feladtam.

Most megint elkezdtem, tegnap voltva masodik alkalom, minden masnapra tervezem. Egyelore csak 20-25 percet futok, tobbet nem birok, viszont valamit nem ertek. Kezdem azt hinni, hogy rosszul csinalom...

Eddig akarhanyszor futottam, az elso 1-2 hetben mindig izomlazam volt a vadlimban. Most is van izomlazam, de a combomban es a csipomben.

Ez normalis?

En szeretnem, ha szep vadlim lenne, de ugy erzem, mintha semmi sem tortent volna. Mar pedig nem azert, mert edzett vagyok.

Lenne meg egy kerdesem: hol tudnek futni?:/ egy kisebb varosban lakom, a hazunktol 2 percre van egy park, mondjuk ott sem konkretan tokeletes a talaj, leginkabb aszfalt vagy nem is tudom, de azert fuves is. Mindenhol csak beton lenne meg aszfalt. Mert a park maximum 5 perc es fel-le rohangalni eleg unalmas egy ido utan. de a terdeimet meg nem szeretnem tonkretenni. Amugy van futocipom, meg 2 eve vettem, 13000 ft-os puma cipo, gondolom nem a vilag legjobb cipoje, de erre is olyan sokat gyujtottem:(

Valamint: eleg sok kerdest elolvastam itt a futassal kapcsolatban, de mar nem tudom mit higyjek. Mert azt irjak a futas semmire nem jo, max allokepesseget javitani, masok szerint meg mindenre. hat igen en szeretnek alakot formalni is.

Remelem tudtok segiteni.

Bocsanat, hogy ilyen hosszu lett:)

21/L


2011. nov. 9. 14:47
 1/5 A kérdező kommentje:
*tobbszor
2011. nov. 9. 14:48
 2/5 anonim ***** válasza:
Jóhogy izomlázad van... 21éve nem erőltetted meg
2011. nov. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

En azt nem irtam, hogy furcsa, hogy izomlazam van, hanem hogy nem a vadlimban, mint elotte-.-

es azt is irtam, hogy elotte mar sportoltam, tobbszor is, csak nem folyamatosan-.-

Nem lecseszest kertem, hanem ertelmes valaszt-.-

De azert koszi-.-

2011. nov. 9. 16:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincsen salakos terep ott ahol laksz?Vagy ha meg más nem segít menj el edzőteremben ahol van futógép és fuss ott!
2011. nov. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs:( konditerem itt nincs, csak a szomszedos varosban, de azt amugy sem szeretnem annyira, nem szeretem, ha neznek;D

Meg draga is lenne, mert nem csak a kondiberletet kellene fizetni, hanem vonatjegyet is, raadasul megvaz idomet is vesztegetnem ezzel:/ marmint ugy ertem, hogy a fel-1 oras edzest beleeroszakoltam a napi rendembe de igy is rengeteg dolgom van. 6 napban dolgozok, ejjel+ otthon egesz delutan az online shop-unkat csinalom:)

Szoval baaaaa-.- ;)

2011. nov. 9. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!