Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Stressz és idegesség enyhítése...

Stressz és idegesség enyhítése szempontjából szeretnék venni otthonra egy boxzsákot. Van ötletetek, milyen lenne jó nekem? 23/L 170/58

Figyelt kérdés
2011. nov. 10. 11:03
 1/9 anonim ***** válasza:
25-30 kilós legyen.
2011. nov. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jah,te súlyodhoz kb. annyi kell.Nézd meg,h milyen a plafon.Ha gyenge,akk vegyél álló boxzsákot,vagy boxzsáktartó állványt,vagy oldalról a falra szerelhető akasztót,és arra rakd föl,mert ha nem,akk ki fog szakadni a falból,és az se a háznak,se neked,se a bogaraknak,se a szigetelésnek,se a higiéniának nem kellemes.Meg valami kesztyűt is,pusztakézzel eléggé fályni fog.
2011. nov. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi! igen állót szeretnék, mert a fal elég gyenge... de az állók rohadt drágák, és én kb 20at költenék rá :S
2011. nov. 10. 16:12
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Másik lehetsőség:kimész szeméttelepre és fogsz 1 ősrégi,nehéz autókereket.Beleállítasz 1 erős botot vagy vmi rudat,az a lényeg,h bírja.Aztán nagyker üzletekben veszel kb. 20-25 polifoam matracot/szivacslapot(esetleg,ha nincs más akk pokrócot),és körültekered jó vastagon,alul-fölül a botot/rudat,aztán rögzíted szigszalaggal/kötéllel.Ha akarsz akk tudsz venni üres boxzsákot,jó nagyot,és azt ráhúzhatod,de ez már csak a látszat.
2011. nov. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi! :)
2011. nov. 12. 18:40
 6/9 Tommio válasza:

Üdvözletem.

Stressz levezetésére vannak ezek a felfújható izék.

Alul megtöltöd vízzel, aztán felfújod, és úgy működik, mint egy keljfeljancsi. Pár ezer forint, és ha nem kell, vagy foglalja a helyet, akkor meg leereszted....

2012. jan. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az egy szar.Unokahugmnak van,kipróbáltam,megpöcköltem,lement 45 fokba és vissza.Ha csak 'felpofozom',már érinti is a talajt.Ha meg csak szimplán megütöm,még vissza is pattan.Am a neve fittnesz boxzsák,stressz levezetésére alkalmatlan.
2012. jan. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Tommio válasza:

:DD Nyilván nem egy 50 kilós boxzsák, de ha jól értem, akkor tette a dolgát: miután leütötték, felkelt. :D

Ugyanez van felnőtt kivitelben is.

Szerintem annyi előnye van, hogy nem kell hozzá kesztyű, és van minek átadni az ütés erejét. Nem titkolom, nekem itthon van ez is, az is. 13 liter víz megy az aljába, nekem még nem sikerült ledönteni teljesen, hogy visszapattanjon, de egy 100 kiló feletti egyéb biztosan sikeresebb lehet a témában, én csak tíz kiló híján lennék ember. :D De az is lehet, hogy a koncentrációmmal van a baj. Sosem lehet tudni.

2012. jan. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Unokahugom 16 éves,felnőtt fittnes izéje van.És amikor lement,akk azért eltelik ám pár pásodpercig amíg visszajön,szal lehetetlen sorozni.És pont ez az,h könnyű,és nincs minek átadni az energiát.Kb olyan,mintha a semmit ütném,plusz ha erősen megütöm,rohadt hangos is.
2012. jan. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!