Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Rossz a közérzetem, mert...

Rossz a közérzetem, mert hiába edzek nem érzem úgy hogy fejlődnék. és sajnos ez engem olyan szinten zavar hogy minden életkedvem elmegy tőle. úgy érzem gáz ahogy kinézek és szeretnék változtatni valahogy. Vagy erre esély? Lányok válaszát első sorban.

Figyelt kérdés
20/F és nem jövök be szerintem senkinek :( visszahúzódó lettem emiatt, nem is járok sehova, sz*r így még élni is. Tanács?
2011. nov. 11. 08:46
1 2
 11/18 anonim válasza:

Nem érzed úgy, hogy fejlődnél? Én aerobicra jártam, ugyanígy nem éreztem, hogy fejlődnék az első hónap után. Pontosabban azt éreztem, hogy ugyanolyan nehezek a gyakorlatok, mint az elején, a külsőmben sem láttam változást.


Viszont azt tapasztaltam, hogy lényeges, hogy mit eszek. Csokit, sütiket, Colát, szénhidrátokat (tésztafélék, kenyér) csökkenteni kell. Sőt, jó ha szedsz vitamint is.


Ezek mind rásegítenek arra, hogy fejlődj, és lényegesek az edzés mellé.


Egyébként nálam fontos pont, hogy edzésen, ahová járok, szimpatikus legyen a társaság. Ahová jártam, az volt és emiatt sokkalta jobb volt csinálni az egészet.


Apropó! Nem mondogatja neked valaki, hogy milyen rosszul nézel ki meg hogy le kellene fogynod stb. Akár burkoltan is? Mert az ilyesmi jól betesz annak, hogy jól érezd magad.

2011. nov. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
nem fogyni akarok (mert akkor már az anorexiás kategóriába tartoznék) hanem hízni :D és
2011. nov. 11. 11:00
 13/18 A kérdező kommentje:
nem fogyni akarok (mert akkor már az anorexiás kategóriába tartoznék) hanem hízni :D
2011. nov. 11. 11:00
 14/18 dirtboy ***** válasza:

ne haragudj de össze vissza beszélsz előbb még azt írtad hogy mekkora nagy állat lettél,most meg azt hogyha fogynál már anorexia kategóriás lennél.

hát hogy van ez?

rakj már fel magadról egy képet ide: [link]

2011. nov. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
elküldtem privátba
2011. nov. 11. 11:17
 16/18 dirtboy ***** válasza:

nem vagy nagy dög de nem is vagy rossz,szálkásítanod nem kell mert nem vagy behízva.

tömegelj tovább és kész,a mell edzéseden változtass bár nem tudom hogy milyen voltál azelőtt de most egyenlőre az a gyengéd a kép alapján.

kitartás fog jönni az eredmény ha jól is kajálsz az edzés mellé.

2011. nov. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat :)
2011. nov. 11. 11:40
 18/18 Zakathol ***** válasza:

Testképzavar -> pszichológus?


Ne élj álomvilágban: Fejlődni rohadt nehéz...legyél türelemmel.

2011. nov. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!