Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik sport a jobb? A tánc...

Melyik sport a jobb? A tánc vagy a kajak?

Figyelt kérdés
Indokold meg a választ!
2009. máj. 8. 23:42
1 2 3
 21/22 anonim válasza:

hát eléggé nem lehet egykategóriába venni őket...

táncórád van egy héten 2-3...(ha versenyszerűen csinálod lehet hogy több),kajakedzésed akár 4-5 (nekem 8 volt...)

egyetértek,a tánc is sport,de ha valaki keményebben szeretne sportolni akkor a kajakot mondanám...

formában tart,és a kajakos palik awww : D

nyáron pedig főleg jó,hiszen vízközelben vagy és egy hosszú edzés után mehettek fürdeni a tóba : D

én nagyon élveztem amig csináltam...előtte táncoltam is,fél évig birtam,utána ráuntam nemkicsit -.-

2010. júl. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:

Na ide figyeljen az össze kajak elenes

én 6 éve nyomom a kajakot elég keményen ha azt mondjátok hogy a tánc nagyon jó mert mindent megmozgat meg ilyenek. akkor az áljon ki ellenem egy futás, uszás vagy akár miben aztán majd meglátjuk hogy melyik a job sport mert hogy a tánc fizikumot nem fejleszt abban biztos vagyok.

Egyépként még annyit hogy ha ti azt tartjátok hogy mindeneteket megmozgatja a tánc akkor gyertek már egy tanmedencés edzésre le és ha ott lenyomtok megálás nélkül 50 percet akkor egyböl kiderül hogy milyen puhányok vagytok mert hogy a hátatok a karotok a lábatok meg mindenetek fog fájni az ezer százalék.

szóval ennyit erről a tánc az egy tömeg "sport" a kajak meg egy egyéni élsport.

2010. dec. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!