Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Megfelelő eszközök birtokában...

Megfelelő eszközök birtokában az otthon edzés felérhet a termi edzéssel?

Figyelt kérdés
2011. nov. 14. 10:52
 1/7 dirtboy ***** válasza:

attól függ mit értesz megfelelő eszközök alatt,ha van egy komplett edzőtermed otthon akkor persze hogy felérhet,de ha csak pár darab súlyzód van akkor aligha.

ha van egy szerelhető fekpadod amit megerősítesz,van rajta lábrész,csinálsz hozzá egy bele való passzos scott padot,házilag összedobsz egy guggoló állványt,és egy alap kábeles gépet veszel akkor azzal elég szép eredményt el lehet érni.

meg nem mondanák hogy te otthon edzel nem pedig egy jóféle teremben.

2011. nov. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 dirtboy ***** válasza:
jaj azt kihagytam hogy persze amit le írtam csak amatőr szinten jó,felállnál a superbody színpadára ott már látható lenne hogy otthon edzel,mert a verseny szinthez már muszáj a sok különböző gép.
2011. nov. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
felsőcsigás gép, fekvenyomó pad( állítható), egykezes súlyzók, meg 180-as rúd. ezek vannak. de a továbbiakban tervezek még egy guggolóálványt is. egyedül talán a scott padot, meg a lábnyújtógépet nem fogom tudni megoldani :\
2011. nov. 14. 11:26
 4/7 A kérdező kommentje:
ja meg persze 80kg nyi tárcsa (mostmég sok is)
2011. nov. 14. 11:51
 5/7 dirtboy ***** válasza:

scott pad az nem nehéz,én is házilag csináltam olyan mint ha gyári lenne mert még a kárpit is egyezik a fekpadéval.


nem kell hozzá sok minden.

egy a fekpadba passzoló méretű zártszelvény,ezt levágod ferdére amilyen ferde lesz majd a fekpad.

erre rá hegesztesz egy széles laposvasat /nekem ez 21x33cm-es/

levágsz egy bútorlapból egy neked megfelelő méretű darabot /ez lesz a scott pad támlája.

ehhez mérten levágod a szivacsot és a bőrt.

szivacsot rá is ragaszthatod hogy ne csúszkáljon el de azt is vissza kell hajtani mint a bőrt.

a bőr érjen túl a vissza hajtásnál a szivacson.

a bőrt kis kékfejű szöggel rögzítheted./bognár fejű nem jó mert kiszakad a bőr mert kicsi a szög feje/

ha ez készen van meg van a kárpitozott bútorlap.

ezt a bútorlapot felfogatod a laposvasra úgy hogy a lapos vasra fúrsz vagy 10 lyukat és rögzíted a bútorlapot 4x18as facsavarral.

lefested a vasat és tádám készen is van egy scottpad.


lábnyújtó szintén nem nehéz munka.

1db 30mm-es cső kell,pár zártszelvény,meg egy laposvas amit meg kell hajlítani és kifúrni.

tiszta felx meg hegesztés az egész.

pofon egyszerű művelet sor.

2011. nov. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 dirtboy ***** válasza:

ja és pár féle fogantyútis csinálni kéne a lehúzásokhoz letolásokhoz.

a gyári széles lehúzót is ki kell cserélni mert az gagyi,kb.90kilónál elhajlik mint a sz ar.

2011. nov. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen:) a fogantyúkat megoldottam
2011. nov. 14. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!