Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az olyan fehérjepor (86%-os),...

Az olyan fehérjepor (86%-os), amiben L-carnitine is van, azt edzés előtt, vagy után fogyasszam?

Figyelt kérdés

A fehérje miatt gondolnám, hogy utána, de az L-karitint úgy tudom, edzés előtt kell inni.

Az edzés egyébként csak annyi, hogy 1 óra taposás vagy RR/Tatarek Rezsi videók.

Vagy csak egyszerűen vacsora helyett igyam? (általában este edzem)

Persze a fogyás a cél, kb 15kg...


2011. nov. 14. 20:36
 1/8 dirtboy ***** válasza:

miféle protein az hogy 86%-os?

edzés után kell.

2011. nov. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

dirtboy +1


egyébként ne misztifikáld túl az l-carnitint. asszem a test is szintetizál ilyen fehérjét (az asszem azt jelenti, hogy most edzés után fáradt vagyok hozzá hogy biztosan emlékezzek ilyenekre) de normális kajákból így is, úgy is eszed, tehát.. proteint meg edzés után szoktak. de ennek is testépítésnél van jelentősége, egyébként meg étkezéskor/étkezés helyett van értelme enni.

2011. nov. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A caritin nem esszenciális aminosav ezért jól emlékszel, hogy a szervezet is szintetizálja. Ebből fakadóan túl nagy jelentősége nincs.
2011. nov. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
de most akkor aminosav? én ráWikiztem anno, és valami 2 vagy 3 aminosavból álló.. akkor pedig fehérje (kellene hogy legyen). meg a szerepe is a zsír anyagcserében.. valami szállítás vagy valami ilyen -> fehérjére jellemző.
2011. nov. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igazad van ezt mindig össze keverem a ciszteinnel. Nem szeretem a triviális nevezéktant.
2011. nov. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

triviális.. túl egyszerű és semmitmondó :D

mert, hogy nevezed ezeket hivatalosan, kémiásosan? :)

2011. nov. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3 hidroxi 4trimetilamino butanoát ebből legalább le tudom festeni akkor is ha nem tudom épp miről van szó, de abból, hogy elnevezünk valamit pl Bélának semmi nem utal rá, hogy mi is az. :)
2011. nov. 15. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

o_O

igen. [link]

2011. nov. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!