Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 22 évesen milyen sportot...

22 évesen milyen sportot lehetne elkezdeni?

Figyelt kérdés

Konkrétan sokféle sportot kipróbáltam.

2 év karate, 4 év hip-hop, foci stb.


De valahogy mindig voltak olyan idők, amikor lelkesedtem értük, voltak hullámvölgyek, aztán végül mindig abbahagytam.

Szóval sok dologhoz lenne kedvem, csak félek, hogy idő után alábbhagy a lelkesedés, ha nem vagyok belőle annyira jó, mint ahogy elterveztem.


Meg jó lenne egy kis önbizalom is. Mert mostanában totál átlagosnak érzem magam, nincs olyan dolog, ami miatt különösebben büszke lehetnék magamra.


Se tanulás, se csajozás, se más sikerek terén.

Igaz van barátnőm, de valahogy úgy érzem, nem az igazi. Akikhez igazán vonzódnék, azoktól mindig kosarat kapok.

Táncolni is speciel a csajok miatt kezdtem el, mivel végig műszaki sulikba jártam. Nem is voltam rossz belőle, csak egyszerűen annyi időm már nincs rá, hogy tovább fejlődjek, és rossz látni, hogy mások meg leköröznek, akikkel együtt kezdtem anno.


Szóval igazából tanácstalan vagyok, picit önbizalomhiányban, céltalanságban szenvedek. Nem érzem magam elég jónak.


2011. nov. 14. 22:51
 1/3 anonim ***** válasza:

a küzdősportnak mindig hasznát veheted.

pl valami balhé miatt lesittelnek és ha alap szinten tudsz bunyózni,akkor legalább kö-csög nem leszel már bent.

szóval olyat válasz aminek konkrét funkcionális haszna van az egészségmegőrzésen kívül.

a csajozós dolgodra meg annyit fűznék hozzá,hogy személy szerint engem nem izgatott a párkapcsolat meg semmi ilyesmi 22 évesen,dugtam és dugtam aki jött.

csak a lóvé érdekelt és,hogy teljes anyagi biztonságom legyen,megalapoztam a jövőm.

2011. nov. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyik sportágan sem leszel jó néhány év alatt. Ha téged csak ez mozgat, akkor kár belekezdened. Én 20 éve teniszezek, de versenyeken rendre összeakadok nálam jobbakkal. Ha az nem motiválna, hogy egyszer majd csak legyőzöm őket, vagy csak az, hogy legalább játszottam egy jó meccset, akkor már régen abbahagytam volna.

Hidd el, nálad mindig lesz jobb...vagy világbajnok leszel.

2011. nov. 15. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Erdi222 ***** válasza:

Szeirintem bármilyen sportot választhatsz hobbi szinten.

Ha megunod azse baj, továbbálsz és kezdesz egy újat.

Élsportoló már nem lesz belőled az valószínű, de hobbinak, esetleg önvédelmi célokra, vagy csak egészségmegőrzésre bármit csinálhatsz. Hajrá :)

2011. nov. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!