Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek hatásos lenne?

Szerintetek hatásos lenne?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok, 169 cm(körüli) és 60 kg(körüli). Nem vagyok megelégedve az alakommal, bár nem is mozgok eleget sajnos. Szerintetek az hatásos lenne ha mondjuk reggelire és ebédre rendesen ennék aztán utána tornázok egy kicsit és legkésőbb 5-6 óra előtt ennék valami gyümölcsöt vagy joghurtot? Egy pár hónap múlva szerintetek menne le rólam a felesleg?

Vagy ha szerintetek ez nem elég hatásos módszer akkor mit tudnátok ajánlani? Futni nem szeretek ,arra nem is tudom rávenni magam,mert egyszerűen utálok. :S

Köszi aki segít ! :)


2011. nov. 21. 20:56
 1/3 dirtboy ***** válasza:

az nem jó ha nem eszel eleget és azért fogysz,akkor inkább ne is fogyóz.

készíts vagy nézz neten fogyis étrendet és azt kövesd,mellé bicikliz ha futni nem szeretsz.

2011. nov. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem ne fogyis, hanem szálkásító étrendet nézzen.


csak azért, mert a legtöbbeknek egy fogyis étrend így néz ki: [link]

egy szálkásító meg így: [link]

2011. nov. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Zakathol ***** válasza:

Ó igen, a 10 napos diéták a kedvenceim! :)


Alacsony szénhidrátbevitel, viszonylag magas fehérjebevitel, és sok(rengeteg) mozgás.

Kezdetnek az is jó, ha pl busz helyett gyalog mész iskolába (nyilván emberi keretek között :D)

2011. nov. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!