Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Izom tömeg növelés, étkezés?

Izom tömeg növelés, étkezés?

Figyelt kérdés

Én januárban 81 kg voltam most 70 kg vagyok. futni jártam és normálisan étkeztem. Mellette járok edzeni folyamatosan egész jó alakom van.

Egy kis csípő feleslegem van még de dolgozok rajta és hasazok is heti 2 szer és szeretnék formásabb lenni . De tömeget szeretnék növelni izom tömeget. Próbálnék úgy kajálni.. de félek vissza hízok.. ettől nagyon félek és egy étrendet szeretnék megkérdezni hogy jó-e.


Reggelire natúr müzli aszalt gyümölcs darabkákkal. Az iskolában 10 órakkor 1 szendvics(vaj/sonka/uborka/sajt/zsömlében) utána 12 kor az iskolában szintén 1 szendvics miden nap 2 re érek haza fél 3 kor ebéd.( próbálok főtt kajákat is enni itthon ennek érdekében de általában.. a mellehusa. rizs tészta kevesebb zsírral tojás tej.. virslik( jó minőségű).. kenyeret próbálom kerülni..de néha szoktam magvas kenyeret enni és a vacsora olyan 6-7 óra tájékában (virsli/hal/sajt/tojás/tej) és mindenhez eszek sok zöldséget vagy gyümölcsöt.)


Ma is ebédre rizst és tésztát ettem a kettő egymás mellet volt pörkölt hússal. közepes adagot paradicsommal.


és azt akarom tudni hogy ez a napi 5 étkezés (müzli/szendvics/szendvics/ebéd/vacsora) ez sok-e igy kérlek adjatok tanácsokat hogy miként étkezzek ez ügyben!


2011. nov. 23. 14:39
 1/3 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok ez lemaradt : 17/F
2011. nov. 23. 14:41
 2/3 anonim ***** válasza:
izomtömeget zsírosodás nélkül elég nehéz megoldani, de meglehet.. amúgy ha tömegetnövelsz és könnyen hízol akkor hízni fogsz:D tömegelés után kezd el diétázni és lemegy róllad a zsír
2011. nov. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Zakathol ***** válasza:

Ha könnyen zsírosodsz akkor csak egyféleképpen tudsz tömegnövelni: grammra számolt makrotápanyagbevietellel.


A sonkás szenya meg a virsli az pedig nem az...

2011. nov. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!