Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha napi 50 fekvőt lenyomok...

Ha napi 50 fekvőt lenyomok reggel és este akkor 1 hónap múlva látszik valami eredmény?

Figyelt kérdés
ha nem is nagyon de látszani fog valami? és félév múlva? mondjuk 1 év múlva?
2011. nov. 24. 01:23
1 2
 11/18 anonim válasza:
Qa nagy izomláz!!!!!
2011. nov. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
nekem is van 1 haverom aki 1 éve nyomja fekvőket, napi 100 körül, nagyon jól nyomja.. 1 perc alatt 50-et megcsinál, teljes szabályosságban..szal az igen... amúgy tényleg brutkó mellizmai vannak, ahhoz képest amilyen volt
2011. nov. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én meg konditerembe járok fekve nyomok tárogatok tricepszezek oszt megcsinálok 70 szabályos fekvőtámaszt 1 perc alatt hajnal 3kor ha felébresztenek. Most akkor kérdem én jó az ha nagy a melled, de a combod, hátad stb semmi? Én inkább elmegyek konditerembe több értelme van.
2011. nov. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

"értem, azért kérdeztem, mert egy haverom napi 100 fekvőt lenyom 1 éve és brutális mellizmai vannak..."


Akkor még gyúr is szerintem, mert a fekvőtámasz csak karizmot csinal. A balettmesterem allitasa szerint napi 500 fektotamaszt csinal, es ettol van karizma, mellizma nincs. Nem bodybuilder-fazon, kicsit sem. :)

2011. nov. 25. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

mell is dolgozik.

és kis ellenállású edzés, még jó kajálással is csak évek alatt látszik meg hogy valaki 100-200 fekvőtámaszt csinál. az 500 már sok.. valahol jó, meg feltételez egy erőnlétet-állóképességet, de nem hülyeségből vált át az ember egy idő után 1-kezes fekvőtámaszta ahelyett, hogy 100 számra csinálná a hagyományosat.

2011. nov. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

A tancmuvesznek eronlet miatt kell, nem kinezet miatt.

Korabban birkozo volt, es ezt a fekvotamasz-szokasat megorizte, ennyi.

2011. nov. 26. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
a leg egyszerűben írom le, egy hasonlattal,ha el bírok 1 kilót, és napi 1x felemelem, egy év alatt az már 365 kiló, tehát el bírtam 365 kilót,ettől erős vagyok? 50 az nagyon kevés,inkább csinálj anyit, amenyitől érzed, hogy már nem bírsz többet kinyomni, ezt el játszod minden nap 2x, és 1 év mulva látszik az eredmény, csakhogy nagyon sok izomcsoport van az emberben, ha csak 1-2 csoportot mozgatsz meg, és az erősödik, olyan leszel mint valami képregényfigura gonosztevője.ha edzőterembe mész, sokkal több izomcsoport fog edződni.és mindenhol izmosabb leszel.
2011. nov. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Millerr válasza:

Tudom, hogy régi ez a kérdés, de azért én is hozzászólnék mert előttem annyi baromságot hordtak össze, hogy már nem bírom tovább.. Nem az a lényeg, hogy hány fekvőt csinálsz. Ha eleget csináltál azt érezni fogod. Javaslom a fegyenc edzést, ha gépek nélkül akarsz edzeni. Baromság, hogy a fekvőtámasz karra megy.. elárulnám, hogy mellre sokkal inkább, mint a karodra. Jó ideje csinálom már a fegyencet, már az egykezes fekvőnél tartok, ami egyébként sokkal jobb mint a sima, vagy szűk fekvő. Ha eljutsz idáig még többet, még hatékonyabban fogsz fejlődni, mert az egykezes fekvőnél a törzs szinte minden izma dolgozik ( elárulnám ha fekvőzöl majdnem az egész felsőtested, és igen.. a lábad is bár az nem annyira, de fejlődik ). Ha már itt tartunk és esetleg nekiállnál a fegyencnek akkor ne csak a fekvős részét csináld. Ha mindet csinálod ( vagyis egy ideig csak az alapgyakorlatokat - guggolás, lábemelés, fekvő, húzóckodás - később jöhet a többi ) még hatékonyabban fejlődsz.


Visszakanyarodva picit az eredeti kérdéshez.. A válasz nem. Nem fog látaszni, mivel a tested egy idő után hozzászokik ehhez a mozgás formához, ezért találtak ki több variációt is a fekvőtámaszra ( pl szűk fekvő, 1kezes, vagy ha felteszed a lábad mondjuk az ágyra ).


És akkor motivációként egy idézet..


"Megkérdezték tőlem, hogy hány felülést tudok megcsinálni? Azt válaszoltam: nem tudom. Én csak akkor kezdem el számolni, amikor már fáj. Onnantól van értelme!" - Muhammad Ali


peace és jó edzést mindenkinek.

2013. márc. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!